Vladimír (†24) pred rokom zomrel po tom, čo sa dotkol telefónu, ktorý mal v nabíjacej stanici. Polícia po dlhom vyšetrovaní obvinila tri osoby. Medzi nimi starostu obce Vinná na na východnom Slovensku, bývalého starostu a elektrotechnika. Tí sa navyše mali spoločne snažiť vzbudiť dojem, že je všetko v poriadku!

Mladý Vlado pochádzal z obce Slovinky v okrese Spišská Nová Ves. Minulý rok v lete sa rozhodol ísť s dvoma kamarátmi relaxovať do prírody k Zemplínskej Šírave. V rekreačnom strede pri obci Vinná ho ale zasiahol elektrický prúd.

Divné úmrtia 37: Vladimír (†24) zomrel po zásahu prúdom: Dotkol sa nabíjaného mobilu!

Stalo sa to vo chvíli, keď vyšiel von z vody a dotkol sa svojho telefónu napojeného do verejnej nabíjacej stanice. Aj napriek rýchlu pomoc na mieste zomrel.

Polícia tragédiu vyšetrovala rok. Obvinila troch ľudí z usmrtenia mladíka. Ide o starostu obce Vinná Marina M., jeho predchodcu Jozefa K. a elektrotechnika Mirka G.

USA: Muža chytili, keď neúmyselne stlačil na mobile vo vrecku číslo polície

Podľa rodiny zomrelého mladíka existuje podozrenie, že sa obec spoločne s technikom snažila vyhotoviť dokument o vizuálnej odbornej prehliadke v júni minulého roka. Mali sa tým snažiť navodiť dojem, že bol rozvádzač pred letnou sezónou kontrolovaný bez zistenia nedostatkov.

Keď si nevypnem mobil, spadne lietadlo, myslí si každý piaty pasažier

„Keby robili tie kontroly, ako mali, nič by sa nestalo. Mali tam byť nainštalované prúdové chrániče na zásuvkách, to by syna len potriaslo a nič by mu neurobilo. Bol by tu. Viem to, pretože v tom obore pracujem, tie prúdové chrániče vyrábam. Strašne nám chýba, aj našej päťročnej vnučke, ktorej bol Vladko krstným otcom,“ vyjadrila sa k tragédii mamička zomrelého muža Marcela.