Eliane Ferreira Siolin z Ponta Pora dostala 14 strelných rán počas rodinného grilovania. Vrahom bol jej manžel, s ktorým sa pohádala kvôli vyzývavým videám na TikToku.

Brazílsku influencerku (†35) zavraždil jej manžel Alejandro Antonio Aguilera Cantallupi 24. januára pri rodinnom grilovaní. Streľbe podľa miestnych médií predchádzala hádka kvôli vyzývavým videám, ktoré Eliane často pridávala na sociálnu sieť Tik Tok. Muž si po vražde svojej ženy priložil zbraň k hlave a zastrelil sa. Incidentu sa mala prihliadať ich šesťročná dcéra.

Spravodajca Daily Mail informoval, že telá Eliane a jej muža (†41) boli nájdené na zadnej verande vidieckeho statku v brazílskej dedine Ponta Pora. Žena v sebe mala najmenej 14 strelných rán a jej pravá ruka bola zlomená. Polícia na mieste zaistila zbraň a náhradné zásobník. O neplnoletú sa teraz starajú jej príbuzní. „Podľa výpovede blízkych priateľov sa často hádali, a to dokonca aj na verejnosti,“ uviedol policajt análov Ferraz. TikTokový profil Eliane má cez 58 tisíc sledujúcich a influencerka naň často pridávala koketná videá sama seba, často skôr odhalená, než oblečená. Prípad naďalej vyšetruje polícia.

Milenecký pár zo žiarlivosti upálil 21ročné dievča zaživa!