Posledné okamihy života Američanky Mariah CUNNINGHAM († 24) z mesta Little Rock v Arkansase boli ako vystrihnuté z najhoršieho hororu. Matka troch detí († 4, † 5 a 8) bola svedkyňou toho, ako jej bývalý spolubývajúci Michael Collins (26) dobodal dve z nich a potom im odrezal hlavy. Nakoniec zavraždil aj traumatizovanú ženu.

K hororovej udalosti, ktorú prejednáva súd, došlo 5. novembra 2017. William Collins moc dobre vedel, kam má namierené a že tam Mariah žije, pretože bol v minulosti jej spolubývajúcim. S nevlastným bratom Williamom Alexandrom (23) preto naplánoval vlámaniu.

Vrah Michael Collins (26) a jeho komplic William Alexander (23).

Keď sa obe monštrá do domu chudobnej mamy skutočne dostali, na ukradnutie mnoho cenných vecí v ňom nebolo. Zobrali televíziu, konzolu Xbox a nakoniec pláchli v ženinej Honde. Lenže nenašli skoro žiadne hotové peniaze. To Collinsa rozzúrilo a rozhodol sa, že sa žene pomstí.

Zavraždená Mariah Cunninghamová (†24) videla pred smrťou popravu vlastných detí.

 Poprava detí pred očami  matky 

Alexander ženu držal a jeho starší brat Michael vraždil. A’Layliah Fisherovej (†5) zasadil viac ako 20 rán nožom a potom jej takmer odrezal hlavu. Bračeka dievčatá Elijaha Fishera (†4) dobodal 14 ranami, uviedol Daily Mail. Hlavu mu potom odrezal úplne. Na záver zúfalú matku toto monštrum v ľudskej podobe dobodalo viac ako 30 ranami nožom.

Vraždiace monštrá: Debra Milkeová si najala vrahov aby zabili jej štvorročného syna

Telá zavraždených našla ten istý deň šokovaná babička Mariah. Vrah ani komplic dlho spravodlivosti neunikali. Polícia našla Collinsa doma na gauči. Vedľa neho ležali topánky, na ktorých mal krv zavraždených.

 Tretie dieťa smrti  uniklo 

Oboch vrahov čaká súd a hrozí im až trest smrti. Šťastie malo tretie dieťa, dcérka Mariah menom Cheyanni (8). Život jej zachránilo to, že v čase vraždenia nebola doma.

Svedok o brutálnom útoku Rómov na Martina: reval na neho »ku*va biela«! Miestne odvolali demonštráciu