Prvýkrát sa ako Jasmína obliekla na Halloween. Nikdy predtým jej neprišlo, že by animovanéj postavičke bola podobná. „Občas mi ľudia hovorili, že im niekoho pripomínam. Hovorili tiež, že vyzerám ako iná animovaná postavička Pocahontas. Ale potom som premýšľala nad kostýmom na Halloween a došlo mi to. Vyzerám ako Jasmína,“ smeje sa Mia.

olayinka-mia-noel-04    Na Halloween sa aj jej partner obliekol ako Alladin a ich priatelia im začali hovoriť, že by sa mali hneď prihlásiť v Hollywoode ako reálni dvojníci pôvodných animovaných Disney postavičiek.

„Niekto z Hollywoodu by sa na ňu mal vážne prísť pozrieť. Je dokonalá,“ napísal jeden z jej fanúšikov pod fotografiu v kostýme.

olayinka-mia-noel-05    „Nemám v pláne sa teraz živiť ako dvojníčka Jasmíny a obchádzať nejaké zábavy pre deti a karnevaly. Bola to náhoda a netušila som, aký úspech môj kostým za desať dolárov bude mať. Zo dňa na deň mám toľko fanúšikov. Je to príjemný pocit,“ oznámila modelka, ktorá sa aj naďalej chce venovať foteniu a prehliadkam.

olayinka-mia-noel-01    „Jasmína bola vždy mojou najobľúbenejšou kreslenou postavičkou z filmov Walta Disneyho. Vyzerať ako ona je skrátka veľký kompliment. Ale zostanem pri prirodzenosti,“ doplnila.

olayinka-mia-noel-06