Vzal do auta krásnu prostitútku, užil si s ňou a zomrel.

895

Sexuálne zábavky s ľahkou ženou (35) sa stali osudné postaršiemu Nemcovi († 62) čo si prišiel k susedom do Česka užiť sexuálnych radovánok. S prostitútkou si bujaro užíval.  Lenže po vášni v aute skolaboval a zomrel.

Na dovŕšenie všetkého sa auto rozbehlo, nabúralo do stromu a kňažka lásky sa ľahko zranila. Jej »kunčaftovi« už ale nepomohli ani záchranári, hasiči a policajti, ktorí na miesto dorazili.

Nemec si prostitútku naložil v Domažliciach do svojej »audiny« a odišiel s ňou kúsok za mesto. „Tu sa vo vozidle oddávali sexuálnym hrám,“ ako uviedla policajná hovorkyňa Dagmar Brožová.

Sex v aute ale asi Nemca tak rozpálil, že keď bolo po všetkom, skolaboval a zomrel. A aby toho nebolo málo, automobil zišiel mimo poľnú cestu a nabúral. „Vozidlo bokom narazilo do stromu a zastavilo. Spolujazdkyňa, žena utrpela ľahké zranenia,“ opísala Brožová.

„Privolaná lekárka ako predbežnú príčinu úmrtia určila srdcové zlyhanie,“ povedala Brožová s tým, že vylúčila súvislosť úmrtia s dopravnou nehodou a nariadila zdravotnú pitvu zosnulého. Prípadom sa ďalej zaoberajú kriminalisti.