Zháňal milenku pre svojho psa. Mal to byť darček, bránil sa

1728

Polícia v americkom Houstone zatkla troch ľudí po tom, čo vyšiel najavo ich plán dopriať rodinnému psíkovi Ryderovi sex so ženou. Majiteľ našiel povoľnú slečnu na internete. Lenže veci sa nakoniec vyvinuli úplne inak!

Američan Jerrid Cook z Houstonu v Texase chcel na Vianoce 2017 nadeliť svojmu psovi Ryderovi darček v podobe sexu s človekom. Nadviazal preto kontakt s miestnou ženou Rebekah Littleovou. Ako prehlasujú vyšetrovatelia, Jerrid chcel, aby jeho psík „prišiel do kontaktu s ľudskými pohlavnými orgánmi“.

Littleové, ktorá sa inak živí ako realitná maklérka, to údajne vôbec nevadilo, práve naopak, sex so psom bol jej veľký sen. Dohodli sa preto, že medzi 24. a 25. decembrom Jerrid vezme Rydera, vyzdvihne ďalšieho obvineného Kevina Cooka a spoločne si „budú užívať“.

Kellogg’s Cornflakes sa vynašli, aby ľudia prestali masturbovať

K sexu so psom ale nakoniec nedošlo. Ryder nespolupracoval, správal sa hyperaktívne a poskakoval po celej izbe. Tak sa Rebekah rozhodla, že si užije aspoň s Jerridem. Lenže zákon bol porušený aj tak!

Zlozvyky, ktorých sa musíte zbaviť!

Podľa texaského práva môže byť zatknutý a obvinený každý, kto sa snaží naplánovať sex so zvieraťom, pritom k nemu ani nemusí dôjsť. Všetci traja ľudskí protagonisti boli obvinení zo zoofílie. Zadržaná bola zatiaľ len Rebekah. Na Jerrida a Kevina museli byť vydané zatykače.