Využili silu slovnéj hračky, a potom rozvinuli myšlienku „Hike“. Vo svojej podstate sa jedná o sériu videí, v ktorých regrutovali niekoľko ochotných cudzincov, aby vystúpili pred kamerou, vzali si nejakú psychadelickú drogu a skúsili postaviť nové stoly a skrine bez toho, aby sa počas procesu poranili.

Musíme podotknúť, že miera úspešnosti bola rôzna. V prvej epizóde vystúpili Giancarla a Nicole, ktorým sa začali veci vymykať v okamihu, keď začalo pôsobiť LSD.

„Premýšľali sme, ako prinútiť ľudí, aby sa zúčastnili. Pýtali sme sa, aký typ človeka by do toho išiel,“ hovorí Taylor. „Tak sme dali pred rokom inzerát na Craiglist a ukázalo sa, že veľa ľudí je ochotných to urobiť. Museli sme sa sústrediť prevažne na žiadateľov, ktorí by neboli nebezpeční.“

V druhom videu muž menom Keith mal ešte menej šťastia pri zostavovaní stola z IKEA. Užil psilocybín huby. Ale nepodarilo sa mu zostaviť stabilný stôl.

„Keith už fajčil marihuanu v jednej dennej show, a tak sme si povedali dobre, aspoň sa nezblázniš a nezačne skákať z okna.“