Presne dva týždne utiekli od chvíle, keď herec Alec Baldwin (63) omylom vystrelil smrteľnú ranu na hlavnú kameramanku (†42) a zranil aj režiséra (48) chystaného westernu Rust. Teraz ale právnici podozrivej zbrojárky (24) prišli s teóriou, že to mal celé niekto vedome premyslené.

Mladá a neskúsená zbrojárka Hannah Gutierrez-Reedová čelí teraz veľkému tlaku. Doposiaľ známe fakty o tom, čo sa udialo na nakrúcaní v osudný tragický deň, keď Alec Baldwin vystrelil ostrý náboj zo zbrane, ktorá mala byť len rekvizitou, a zastrelil kameramanku Halynu Hutchinsovú a postrelil režiséra Joela Souzu, ukazujú z významnej časti. nezodpovedné a nedôsledné jednanie práve mladučkej rekvizitárky.

Najala si preto právnikov, ktorí ju v prípade zastupujú. Tí teraz prišli so šokujúcou verziou toho, prečo sa celá tragédia udiala a kto je v skutočnosti vinníkom. Web yahoo news uvádza, že advokáti vydali vyhlásenie, podľa ktorého je tragický incident v skutočnosti dôsledok premyslenej sabotáže niektorých členov štábu.

Krv na rukách a drsné obvinenie! Hlavný svedok Baldwinovho výstrelu prehovoril. 

„Predpokladáme, že niekto vložil ostrý náboj do tej krabice – čo, keď sa nad tým zamyslíte, osoba, ktorá vložila ostrý náboj do krabice s tupými nábojmi, musela mať za cieľ jedine sabotovať toto natáčanie,“ prišiel s novou teóriou advokát Jason Bowles. „Máme časový rámec medzi 11. a 13. hodinou, kedy boli strelné zbrane občas bez dozoru. Takže bola príležitosť s nimi manipulovať,“ dodal právnik zbrojárky s vysvetlením, že Gutierrez-Reedová nechala zbrane bez dozoru z toho dôvodu, pretože vykonávala ešte druhú funkciu asistentky hlavných rekvizít.

Blanchett: Obvinenia Woodyho Allena má riešiť súd a nie sociálne siete