Poriadny rozruch vzbudilo video, ktoré 14. septembra natočil okolo idúci divák, zachytáva mladú dvojicu, ako si to rozdáva priamo na ulici v centre Prahy! Pri Karlovom moste súložili na verejnosti a vôbec im to nevadilo, že ich pri tom musia obchádzať davy ľudí. Policajti teraz zverejnili ďalšie podrobnosti – všetko začalo už chvíľu predtým pri prechádzke priamo po Karlovom moste, kde žena muža uspokojovala rukou. Po oboch aktéroch, ktorí sú podozriví z výtržníctva, policajti stále pátrajú, môže ísť aj o cudzincov.

Takýto pohľad čakal v centre Prahy asi len málokto. Ľudia, ktorí 14. septembra okolo štvrtej popoludní prechádzali Křížovníckou ulicou, zažili poriadny šok – priamo pred ich zrakmi sa tam oddávali sexu dvaja ľudia, muž a žena vo veku medzi 20 a 30 rokmi. Okoloidúcemu divákovy sa ich podarilo pri zvrhlom akte zachytiť. Na videu je vidieť stonajúcu ženu opretú o zábradlie, ktorá má spodnú polovicu tela celú obnaženú. Za ňou stojí mladík v šiltovke a nepokryte s ňou súloží pred davmi ľudí, ktorí okolo v oboch smeroch prúdia.

Policajti teraz uviedli, že k zvrhlostiam medzi dvojicou došlo už chvíľu predtým. „Žena najprv muža uspokojovala rukou pri prechádzke po Karlovom moste, neskôr v ulici Křížovnická došlo k súloži,“ opísal policajný hovorca Richard Hrdina.

O koho sa jedná, policajti doteraz nevedia. „Obracajú sa preto na širokú verejnosť so žiadosťou o pomoc. Ak by ste muža alebo ženu na priložených fotografiách spoznali, kontaktujte linku 158. Podľa zatiaľ zistených informácií by mohlo ísť aj o cudzincov,“ uviedol Hrdina. Za výtržníctvo hrozí dvojici až dva roky väzenia.

Na „pražské orgie“ s Gottom spomína aj Ringo Čech a Vít Olmer

 Točili  porno? 

Je možné, že muž a žena boli hlavnými aktérmi tzv. public porna. Ide o žáner erotických videí na verejnosti. Väčšinou platí, že čím viac šokujúca lokalita, tým lepšie. Všetko pôsobí navonok ako náhoda, avšak autori videa vzápätí umiestnia zábery na niektorý z erotických serverov. Je teda možné, že súložiaca dvojica mala komplicov, ktorý ju zámerne natáčali.

Orgie pri pražskom Karlovom moste! Dvojica súložila v dave turistov za bieleho dňa