Boris Becker a jeho nemanželská dcéra Anna

2376

Boris Becker najskôr nemanželskú dcéru Annu Ermakovovú nechcel uznať za svoju, teraz je to inak. Okrem toho, že mu ako by z oka vypadla, je na ňu hrdý. Ryšavka sa venuje modelingu a nedávno oslávila 18. narodeniny. Slávila s matkou Angelou, bývalou ruskou spoločníčkou a servírkou s africkými koreňmi.

Jej počatie v roku 1999 rozoberali médiá po celom svete. Ženatý Boris Becker stretol Angelu v londýnskej reštaurácii Nobu a hneď tam tiež splodili Annu. Otcovstvo odmietal prijať, došlo aj na testy DNA, ktoré ho nakoniec preukázali.

Dnes je všetko inak a bývalý špičkový tenista sveta je na svoju dcéru pyšný, chodí na jej módne prehliadky a chváli sa jej fotkami na sociálnych sieťach.

Teraz modelka oslávila 18. narodeniny. Do klubu Charlie ju štýlovo priviezla dlhá limuzína.

Anna potom zverejnila na Instagramu niekoľko spoločných fotiek, ku ktorým napísala: „Všetko najlepšie aj mojej mamičke, najviac inšpirovanej žene, čo poznám.“

Románik s ruskou čašníčkou v roku 1999 viedol k rozpadu Beckerovho manželstva s nemeckou kráskou Barbarou Feltusovou, s ktorou má dvoch synov Eliasa (18) a Noaha (24). O pár rokov neskôr si vzal svoju druhú ženu Lilly, s ktorou má osemročného syna Amadea. S matkou Anny vraj majú v súčasnosti korektné vzťahy. O vzájomných vzťahoch s exmilenkou a dcérou otvorene prehovoril pred pár rokmi vo svojej autobiografii.

My beautiful daughter! #anna #family

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Becker (@borisbeckerofficial),

„Cítil som sa trápne a smutne kvôli tomu všetkému. Čo sa stalo a že sa mi kvôli tomu rozpadla rodina. Ja i matka Anny sme sa museli nejako postaviť k tomu, že sme rodičia, bez toho, aby sme mali za sebou akýkoľvek vzájomný vzťah. Teraz sme ale v pohode, aj keď Annu nevidím toľko, ako by som chcel. Ale snažíme sa správať ako normálna rozdelená rodina, čo vzhľadom k tomu, ako to celé začalo, nebolo práve jednoduché,“ napísal okrem iného tenista.