Cyklistka strieľala z pištole na rozšantené šteniatko a skoro zabila svojho päťročného syna

698

Stačilo málo a došlo k obrovskej tragédii. Američanka Angelia Mia Vargasová (24) išla so synom na bicykli po pokojnej štvrti, keď proti nim vybehlo z jedného z domov 6 mesačné šteňa boxera. Angelia nepochopiteľne siahla po pištoľ a na psa vypálila. Strela sa ale odrazila a miesto psa zasiahla do brucha jej syna (5).

Angelia Mia Vargasová (24) nešťastnou náhodou postrelila svojho malého syna, keď spolu prechádzali na bicykli po ulici medzi rodinnými domami v Houstone v americkom Texase. Snažila sa zasiahnuť 6 mesačné šteňa menom Bruno, ktoré pred nimi vybehlo na ulicu.

Psíkovi, ktorému bola strela určená, sa okrem drobné rany na nohe nič nestalo.

Žena vystrelila trikrát z pištole malého kalibru, jedna z guliek zasiahla chlapca do brucha, napísal web denníka Daily Star s odkazom na miestne médiá. Psíkovi, ktorému bola strela určená, sa okrem drobné rany na nohe nič nestalo.

„Nebolo potrebné strieľať, tú situáciu mohla predsa riešiť úplne inak,“ uviedol v šoku majiteľ, ktorý si neželal byť menovaný.

Na snímkach zo záznamu bezpečnostnej kamery na dome je vidieť, ako muž vybieha za Brunom, ktorý mu krátko pred tým utiekol z dverí. Po streľbe sa vracia aj so šteňaťom domov. „Tá pani ani poriadne nemierila,“ povedal so sarkazmom pre televíziu ABC 13 majiteľ psa.

Postrelený chlapec skončil v stabilizovanom stave v nemocnici, jeho zranenie ho našťastie neohrozila na živote.

Šialenú matku polícia zadržala a obvinila zo všeobecného ohrozenia. Po zložení kaucie v bližšie nespresnenej výške ju prepustili.