Obvinenia zo sexuálneho obťažovania dopadli tragicky – štyria muži a jedna žena údajne vzali spravodlivosť do vlastných rúk a krutým spôsobom zabili nevinného! Stalo sa v Rusku. Podľa polície si sťažovateľka, 10 ročné dievčatko, celú vec s obchytkávaním „pod úrovňou pásu“ vymyslelo.

Sranda môže niekedy dopadnúť veľmi zle. Ako sa to stalo v ruskom Jekaterinburgu, kde si takúto srandu urobilo 10ročné dievčatko. Doplatil na to veľmi krutým spôsobom podľa všetkého úplne nevinný Dmitrij Chikvarkin (†48).

Na počiatku všetkého bola obyčajná rodinná výpomoc. Rodičia dievčaťa – Valerie Dunaevaová (25) a Sergej Chabin (33) – požiadali Dmitrija o odvoz ich dcéry a jej nevlastnej sestričky (3). Vodič z povolania súhlasil, že tú službičku pre svojich príbuzných on samozrejme milerád urobí …

Ak vás v Dubaji znásilnenia, neutekajte s tým na políciu. Môžu práve vás za to zavrieť do väzenia. Ako sa to stalo jednej Angličanke

Dievčatko potom však doma pred Dunaevaovou začala vyhlasovať, že ju strýko obchytkával „od pása dole“. Matka sa rozpálila do biela! Ale až keď sa vymyslenú informáciu dozvedel jej manžel, začalo sa schyľovať k najhoršiemu. Zobral ženu a troch svojich kamarátov, ktorých poznal zo skupiny občianskej sebaobrany, a vyrazili za údajným sexuálnym predátorom.

Následné udalosti sú ako z hororu. Dmitri s prinesenou kovovou rúrkou znásilnili a potom ho s ňou nemilosrdne a ako zmyslov zbavení mlátili, kým mu neroztrieštili lebku. Polícia však v priebehu vyšetrovania zistila, že obeť bola zrejme úplne bez viny a dievčatko si obvinenia z obťažovania vymyslelo.

Žila medzi vrahmi. Opisovali mi aj znásilnenie vlastných dcér…

Hlavného páchateľa vraždy a jedného z jeho komplicov už zadržali, ďalšie dvaja sú na úteku. Žene hrozí trest 20 rokov odňatia slobody, mužom až doživotie.