Divné úmrtia 27: Aligátor zožral opitú kozmetičku! Chcela si ho vraj pohladiť

Ako ľudia zomierajú...Áno, človek je smrteľný, ale to je ešte iba polovica biedy. Najhoršie, že to, že je smrteľný, príde tak náhle...

1098

Toto je jeden z tých tragických príbehov, nad ktorými zostáva rozum stáť. Cynthia Covertová (†58) z Južnej Karolíny zomrela naozaj krutým spôsobom. Prišla k zákazníčke domov, aby jej nalakovala nechty, čo tiež urobila. Podľa všetkého si medzitým pričuchla k fľaši vína a potom sa znenazdajky rozhodla, že si v jazierku pohladí aligátora.

K nepochopiteľnej smrti ženy došlo na ostrove Kiawah Island. Ide o nádherné miesto plné mokradí, jazierok a rybníkov. Hrá sa tu tiež často golf. A žije tu veľa nebezpečných aligátorov.

Cynthia prišla do domu ženy s fľašou vína. Správala sa vraj menej profesionálne ako obvykle. Priamo sa teda ponúka, že bola pod parou. Keď uvidela aligátora, ihneď ju zaujal a chcela si ho odfotiť.

 Aligátora si chcela  pohladiť 

Potom podľa New York Post vliezla k jazierku a chcela si ho pohladiť. Majitelia domu, do ktorého prišla pani urobiť nechty, sa jej to snažili okamžite vyhovoriť. Bohužiaľ neuspeli.

Divné úmrtia 25: Farmára zožrali vlastné svine, ostali po ňom len kosti

Dokonca ju varovali, že videli, ako pred niekoľkými dňami zožral jeleňa. „Nevyzerám ako jeleň,“ odvetila im Covertová a natiahla ruku k aligátorovi. Potom zviera zaútočilo a ona spadla do vody. Majitelia domu jej hodili lano, ale na záchranu bolo neskoro. „Myslím, že toto už znova neurobím,“ povedala potom Covertová, zatiaľ čo ju aligátor vliekol preč. Potom zmizla pod hladinou.

 Posledné slová pred  smrťou 

Bola to jej posledné slová. Živú sa ju už vody nepodarilo dostať. Aligátor ju zahryzol. Plaz sa vrátil nad hladinu až po 10 minútach. To už bola žena po smrti. Zviera potom musel zastreliť privolaný zástupca šerifa.

Divné úmrtia 17: Rekordman zhltol 43 palaciniek a na mieste zomrel