Dostal šok po návrate domov. V celom dome bola krv! Vlčiak dotrhal zlodeja

2489

 Ochranca,  ako sa patrí!  

Keď sa do svojho domu v Richmonde v štáte Virgínia vrátil Tristan Murrina so svojou mamičkou, nestačili sa obaja čudovať. Celý dom bol pokrytý krvavými pľušťou a škvrnami. Nič v ňom pritom ale nechýbalo. Odvážny nemecký vlčiak Oden totiž majetok svojich pánov ochránil pred zlodejom, ktorého potrhal a zahnal na útek.

Tristan vedel hneď, keď prišiel domov a Oden ich privítal, že nie je niečo v poriadku. Potom išiel s mamičkou ďalej a bolo mu hneď jasné, čo sa stalo. Do domu sa vlámal zlodej, ktorý ho chcel vykradnúť. „Pozreli sme sa hore, kde boli vidieť stopy krvi zhora nadol,“ povedal Tristan televízii WRIC.

Dom potom obišiel a celú hrôzu natočil na video. „Ktokoľvek sa vlámal do môjho domu, zaslúžil si si to. Nikto sa nebude s*ať do mňa a môjho psa. Nemecký vlčiak je najlepší pes,“ hovorí na neho, zatiaľ čo obchádza dom, ktorý vyzerá ako z hororu. Sám Tristan bol prekvapený, že bol Oden agresívny.

Majiteľ Tristan je na svojho psa pyšný

Nikdy predtým sa to totiž nestalo. Je to inak pes miernej povahy. „Hrá sa s deťmi, je to maznáčik, ktoré ho tu poznajú. Komunita ho tu má rada, deti za ním chodia, hrať sa s ním,“ dodal Tristan s tým, že je na svojho psa patrične pyšný. „Myslím, že zvládol svoju prácu na jednotku,“ uzavrel.