Dráma na otvorenom mori! Prúd tam odniesol nešťastné dievčatko na člne, ponáhľali za ňou záchranári

786

Desivý zážitok má za sebou mladé dievčatko z Anglicka. Užívala si pohodu na nafukovacom člne, ktorý bol uviazaný k brehu. Avšak napriek aj napriek tomu sa šnúra náhle pretrhla a dieťa čln odniesol na otvorené more! Ponáhľať za ňou museli záchranári.

K vydesenému dieťaťu ihneď vyrazili záchranári na člne. Bystrým okom si osamoteného člna z dievčatkom totiž všimol jeden z ľudí na brehu. K dievčatku uháňali záchranári ako o život. Keď sa ku stratenému dieťaťu dostali, dievčatku sa značne uľavilo. „Prosím, pomôžte mi!“ Kričala nešťastnica z člna na záchrancu, uviedol denník Mirror.

Dievča prežila masaker svojej rodiny. V záchrannom člne potom strávila štyri dni na otvorenom mori

Záchranári ihneď vzali dievča do člna a upaľovali s ňou na breh. Tam už na nich s radosťou čakala aj jej rodina.

Organizácia miestnych záchranárov RNLI nedávno začala kampaň za bezpečnosť na pláži a varuje turistov, ktorí sa tam hrnú, aby si boli vedomí nebezpečenstva. „Očakávame, že toto leto bude pre našich plavčíkov a posádky záchranných člnov najrušnejšie,“ uviedol riaditeľ organizácie Gareth Morrison.

Šťastie v nešťastí! Námorníka našli po dvoch dňoch na mori. Visel na prove potápajúcej sa lode

Podľa jeho slov chápe, že si ľudia chcú užívať slniečka a more, ale žiada všetkých, aby rešpektovali nariadenie a mysleli na svoju vlastnú bezpečnosť.