Herečka Melanie Griffith má za sebou niekoľko plastických operácií. Niektoré sa podarili viac, iné menej. Herečka si vraj nikdy neuvedomovala, ako veľmi ju zákroky zmenili.

„Nebola som si toho vedomá, kým ľudia nezačali hovoriť: Preboha, čo to urobila? Strašne ma to zraňovalo, tak som išla za iným lekárom, ktorý sa snažil napraviť všetky tie sra*ky, ktoré mi urobila iná doktorka,“ vyhlásila herečka pre magazín Porter.
    Melanie Griffithová dúfa, že jej tvár už teraz nevyzerá tak strašne ako pred pár rokmi. „Dúfam, že vyzerám viac normálne,“ dodala.

Okrem plastík Griffith spomenula aj svoj boj so závislosťou. Držiteľka Oscara za Podnikavé dievča sa niekoľkokrát liečila kvôli drogám a alkoholizmu. Tvrdí, že to však nikdy nemalo vplyv na výchovu troch detí.

„Ako mama som normálne fungovala. Neležala som opitá na podlahe, nebola som úplne mimo. Možno som neurobila niektoré veci, ktoré som mohla urobiť, ale vždy som tam bola pre svoje deti. Mali tak trochu privilegovaný cigánsky život,“ povedala.

Melanie má s exmanželom Stevenom Bauerom (60) syna Alexandera (31) a Donom Johnsonom (67) dcéru Dakotu (27). S Antoniom Banderasom (56), s ktorým sa rozviedla v roku 2014, má dcéru Stellu (20).