Hodili vrahovia krásnu mamičku do suda s kyselinou ešte živú?

Andreu hľadali päť rokov!

899

Nové a šokujúce informácie v kauze zmiznutej Andrey Vlčekovej rozpútali doslova smršť. V jednom zo skladov sa totiž našiel sud a v ňom aj pozostatky päť rokov nezvestnej ženy, ktorej únos si mal objednať exmanžel Miroslav. Rodina a susedia sú z nových informácií zdesení. Vražda je o to desivejšia, že keď Andreu do suda hodili, pravdepodobne bola ešte nažive!

Podľa vrchného prokurátora Daniela Lipšica pozostatky nájdené v sude naozaj patrili krásne Andree. Detektívi došli k hrozivému záveru na základe nájdených zubných plomb. „S pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou môžeme konštatovať, že v tomto sude boli rozpustené telesné pozostatky poškodenej,“ uviedol Lipšic.„Keď si predstavím, že ju tam brutálne týrali a že možno dokonca ešte dýchala, keď ju hodili do kyseliny, je mi zle,“ opísala šokovaná susedka Natálie (42).

Šokujúce odhalenie po piatich rokoch v prípade zmiznutia nezvestnej Andrey Vlčekovej (†34)! 

Ako ďalej Lipšic informoval počas novinármi napchatej tlačovej konferencie, v kauze zmiznutia ženy z roku 2016 podal na Okresný súd v Trnave žiadosť o povolenie obnovy konania. Taká skutočnosť znamená, že už odsúdený exmanžel Miroslav Vlček, ktorý si odpykáva 12 rokov za únos svojej bývalej ženy, bude pravdepodobne čeliť ďalším obvineniam. Do úvahy pritom prichádza to najzávažnejšie, teda obvinenie z úkladnej vraždy. Za ňu potom môže Vlček dostať aj doživotie.

Žiarlivá partnerka v spánku poliala Daniela kyselinou a znetvorila ho!

Rodina sympatickej mamičky nemôže beštiálnej a bezohľadnej vražde uveriť. „Dozvedela som sa to včera a som v totálnom šoku,“ uviedla kamarátka mŕtvej ženy s tým, že moc dobre vedela o tom, že mala so svojím manželom problémy. Že ale niekto spácha taký skutok, by ju nenapadlo. „To je až neuveriteľné, že toto môže niekto urobiť. Čo to je za svet?“ Pýtala sa zúfalá kamarátka.

Mamička a bývalá manželka usvedčeného zločinca Vlčeka bola nezvestná už od 13. decembra 2016, kedy ju dvaja muži v ulici R. Dilonga v Hlohovci násilím vtiahli do osobného auta a odviezli nevedno kam.

Beštia v ľudskej koži! Kobylu vo výbehu polial žieravinou, zviera má hlboké rany

Z činu bol následne obvinený jej bývalý manžel Miroslav Vlček. Únos si údajne objednal z pomsty za to, že proti nemu exmanželka vypovedala v kauze ekonomickej trestnej činnosti a že v čase, keď bol vo väzení, za neho spravovala majetok firmy VK Invest Group. Vlček sa po únose ukrýval v zapadnutej chate na Orave, kde ho polícia našla. Dlho nebolo možné dokázať, že mal prsty nielen v únosu, ale aj vo vražde, čo už je minulosťou.