V plameňoch skončila honosná vila šéfa portálu Pornhub Feras Antoon. Z paláca s jedenástimi kúpeľňami a ôsmimi spálňami, ktorý bol vo výstavbe v kanadskom Montreale, ostali len ruiny. Dom za 19,8 milióna kanadských dolárov (13,3 milióna euro) bol zrejme zapálený úmyselne.

Až osem desiatok hasičov sa rozbehlo do štvrte Athuntsic-Cartierville v kanadskom Montreale po tom, čo dostali hlásenie, že plamene zachvátili honosnú vilu. Obrovský dom, ktorý disponoval ôsmimi spálňami a jedenástimi kúpeľňami, patril šéfovi portálu Pornhub Feras Antoon.

Hororový požiar budovy, kde sa konala na párty zomrelo 36 ľudí, zakladateľ klubu priznal vinu na ich smrti

„Cez víkend došlo v mojom sídle k požiaru. Rezidencia bola vo výstavbe. Som vďačný za to, že moja rodina, ja a naši susedia sú v bezpečí. S ohľadom na prebiehajúce policajné vyšetrovanie nebudem ďalej komentovať,“ uviedol Feras vo vyhlásení.

Verný pes Bengi zachránil pána pri požiari, sám ale v plameňoch zahynul

Vila bola nedávno uvedená do predaja za neuveriteľných 19,8 miliónov kanadských dolárov (cca (13,3 milióna euro). Po masívnom požiari však z vily zostala len kostra. Kvôli požiaru bolo nutné evakuovať susedné domy. „Policajti, ktorí dorazili na miesto, boli svedkami toho, že požiar začal vnútri rezidencie,“ uviedol policajný hovorca Julien Lévesque. Podľa informácií britského denníka Daily Star svedkovia videli dvoch ľudí na pozemku domu.