Pán na stráženie zabil ročného chlapčeka zápasníckym chvatom! Trest za zničený vankúš?!

1138

Keď matka zverovala svojho ešte len ročného chlapčeka do starostlivosti najatého muža na stráženie, netušila, že svoje dieťatko práve poslala na smrť. Muža polícia viní z toho, že batoľaťu spôsobil závažné vnútorné poranenia a poškodenie lebky a mozgu. Na chlapčeka mal pritom použiť chvaty z bojových umení!

Marvin Rex Lake mal 13. apríla na stráženie tri deti – jedno z nich, Ahren Joshua DeHart († 1), ale jeho starostlivosti neprežilo. A aj ďalšie dve deti na sebe niesli známky násilia. Ako napísal Daily Star, keď mu popoludní jedna z matiek zavolala, malý Joshua „bol ešte živý a zdravý, ale plakal a bol úzkostlivý“.

Joshuova matka sa vrátila domov pred polnocou, to svoje dieťatko už našla len nehybne ležať a nereagovalo na ňu. Zomrelo za štyri dni v nemocnici, kde ho lekári umelo udržiavali pri živote – rodina sa nakoniec rozhodla súhlasiť s odpojením od prístrojov.

Hyjény medzi nami! Pestúnka utýrala dvojročnú Janičku. Dvakrát jej zlomila čeľusť

Joshua mal vážne poranenia vnútorných orgánov, prelomenie lebku a poškodený mozog. Lake po svojom zadržaní spočiatku popieral, že by deťom niečo urobil. Potom priznal, že na Joshuu použil zápasnícke chvaty, na hlave ho ale vraj nezranil.

Mel B žaluje pestúnka, okrem sexu v troch si vraj speváčka všetko vymyslela

„Neurobil som mu nič s hlavou, môžem len za tie vnútorné zranenia,“ povedal policajtom. Tí od neho počuli napríklad aj to, že „neodhadol, akú že má vlastne silu“. Joshua mal zomrieť potom, čo Lozap rozzúrilo, že dieťa potrhalo vankúš. Vyšetrovanie ukázalo, že muž už skôr mal problémy s návalmi zlosti.

Štyri hodiny po prvom telefonáte s prvou mamičkou, Lake zavolal Joshuovej matke. Bolo 21:30. Povedal jej, že „chlapec je ako handrová bábika a vyvracal niečo červeného“.

Stopäťdesiatkilová obézna opatrovateľka si sadla na dievčatko († 9) a rozdrvila ho 

Hororového pána na stráženie už má polícia bezpečne pod zámkom. Než ho ale policajti zadržali a umiestnili do väzby, volal im Lake na stanicu a domáhal sa náhrady škody za matrac, na ktorom nebohý Joshua ležal.