Svorka polodivokých ošípaných sa potulovala okolo smetiska v indickom Hyderabade. Ku smetisku sa bohužiaľ zatúlal aj malý chlapček, ktorého zvieratá napadla, zabila a čiastočne zožrala. Rodičia už polícii mohli len pomôcť s identifikáciou jeho pozostatkov.

Desivý prípad, ku ktorému došlo v utorok popoludní v centrálnej Indii, šokoval svet. O prípade napadnutia dieťaťa polodivokými bravmi informoval portál The Times of India a rad ďalších miestnych i zahraničných médií.

Chlapček sa hral vonku a najskôr sa zatúlal, keď ho napadlo stádo zdivočených svíň. Šokovaný otec uviedol, že ošípané na dieťa zaútočili a pohrýzli ho. Ako uviedli ďalšie indické zdroje, malý Haršavardán utrpel desivé poranenia, pretože ho bravy čiastočne skonzumovali.

Ošípané zožrali zaživa farmárku († 56). Pri kŕmení omdlela a spadla do chlieva

Ako napísal server Telangana Today, políciu privolali miestni ľudia, ktorí zohavené telíčko uvideli. Keď sa príslušníci bezpečnostného zboru pokúšali o identifikácii, dorazili na miesto aj nešťastní rodičia. Obaja sa v meste živí ako námezdní robotníci, ale v čase Koronavirovej epidémie sú teraz kvôli karanténe bez práce.

Divné úmrtia 25: Farmára zožrali vlastné svine, ostali po ňom len kosti

Obyvatelia štvrte už dlhší čas žiadajú zodpovedné osoby, aby sa postarali o zabezpečenie miesta pred ošípanými, ale ich prosby zostali bez odozvy. Snáď tento hrozivý incident miestne úrady konečne prinúti k nejakej akcii.

„Malo byť veľké ako mačka. Teraz váži skoro 300 kg“ rozpráva muž o svojom spolužití s prasaťom