Z cesty okolo sveta si pár turistov Fernanda a Vinciente odnesú veľmi traumatické spomienky. Nadšení cestovatelia si jedného večera postavili stan v indickej provincii Dumka. V noci ich napadlo sedem mužov, ktorí ženu brutálne znásilnili. Zo stanu si odniesli aj cennosti. Miestna polícia v súvislosti s prípadom zatkla troch podozrivých. Po zvyšku gangu pátra.

Fernanda a Vinciente zo Španielska precestovali na nablýskaných motorkách mnoho krajín. Z výletov si odniesli mnoho skúseností, ktoré potom dokázali v ďalších túrach zužitkovať. Nič ich ale nepripravilo na brutálne napadnutie, ktoré ich postihlo počas cesty z Nepálu do Indie.

Po dlhom dni jazdy sa v dištrikte Dumka na východe Indie rozhodli postaviť stan a v pokoji sa vyspať na ďalšie dobrodružstvo. Neskôr v noci ich však prepadol gang siedmich mužov, ktorý si ich zrejme predtým vyhliadol. Podľa tvrdenia Fernandy nebolo pre mužov primárne pár okradnúť, ale znásilniť ju. Uviedla tak podľa denníka Daily Mail.

Agresori najskôr napadli Vincienta, ktorého niekoľkokrát silne udreli kameňom a helmou do hlavy. Zbitý potom musel sledovať, ako jeho milovanú násilníci zneužívajú. Potom si zo stanu odniesli cennosti a z miesta činu utiekli. Cestovatelia potom vyhľadali pomoc v blízkej nemocnici.

S personálom sa cez miernu jazykovú bariéru dokázali dohovoriť. O situácii boli informované aj tunajšie úrady, ktoré v priebehu niekoľkých dní dokázali na základe Fernandina popisu identifikovať a zatknúť troch mužov, ktorí v znásilnení figurovali.

„Boli sme u tvojej mamy a teraz ideme vyskúšať teba!“ Jarmila popísala znásilnenie komunistickými bachármi

Zdrvujúci príbeh pár zverejnil na sociálnej sieti Instagram. Apeloval na ďalších cestovateľov, aby si na cestách dávali pozor. Zároveň sa snažili vypátrať niektorých z páchateľov, ktorí neboli chytení.

Malá Indka šéfovala policajnej stanici. Strážnikov školila v právach žien