Hudson sa rozišla so snúbencom, súd mu zakázal sa k nej priblížiť

413

Herečka a speváčka Jennifer Hudson (36) sa po takmer desiatich rokoch rozišla s bývalým wrestlerom David Otunga (37). Dôvod dvojica neoznámila, ale herečka si na súde vymohla zákaz približovania.

„Svoj vzťah sa snaží ukončiť už niekoľko mesiacov. Jennifer požiadala a dostala zákaz priblíženia bývalého snúbenca. Kroky Jennifer sú prijímané výhradne v najlepšom záujme ich syna,“ cituje hovorcu herečky magazín People.

Herečka a športovec majú spolu syna Davida Daniela (8). Súdne nariadenie sa nepáči právnikom Otunga.

„Pán Otunga nikdy nezneužíval alebo neobťažoval pani Hudsonovou či ich syna. Je nešťastné, zvlášť v dnešnej dobe, že mala potrebu urobiť tieto falošné obvinenia voči nemu,“ uviedla právnička Tracy M. Rizzo.

Bývalý wrestlingový zápasník a herečka sa zasnúbili v septembri 2008 po ani nie ročnej známosti. Ich jediný syn sa narodil v auguste 2009.

Mesiac po zasnúbení došlo v rodine herečky k tragédii. Jej matku a brata našli zastrelených v dome a malého synovca našli mŕtveho v aute. Vraždy spáchal bývalý švagor Hudsonovej William Balfour a v roku 2012 ho za ne odsúdili na tri doživotia.

Hudson v minulosti priznala, že ju pred smrťou zachránilo, že namiesto toho, aby zostala v deň tragédie doma, ako pôvodne plánovala, odletela za Davidom Otungom pozrieť sa na jeho zápas.