Profesionálna celebrita Kim Kardashian stále rieši problém s tretím dieťaťom. Rada by s manželom mala ešte ďalšieho potomka, ale jej zdravotný stav jej to nedovoľuje. Tehotenstvo by pre ňu bolo príliš riskantné. Uvažuje teda nad náhradnou matkou a tou možno bude jej biologická matka Kris Jenner, ktorej je šesťdesiatjeden rokov.
    „Ak budem vedieť, že budem schopná odnosiť zdravé dieťa, nebudem váhať ani dve sekundy a pôjdem do toho. Ale je to asi dosť nebezpečné,“ oznámila Jenner v najnovšom diele ich reality show.

Kris ale nie je jediná z rodiny, ktorá by bola ochotná dieťa Kim donosiť. To isté tiež navrhla Kim sestra Kourtney, ktorá je len o dva roky staršia ako ona.

„Mami, nie si jediná matka Tereza v tejto rodine. Aj ja som ochotná to urobiť,“ zverila sa Kourtney.

Okrem toho riešili sestry so svojou matkou ďalší bizarný problém. Kris Jennerovú totiž oslovil európsky veľmi bohatý podnikateľ s tým, že by od nej odkúpil jej vajíčko. To by potom nechal oplodniť svojimi spermiami a donosila by ho jeho žena. Chcú vraj totiž mať tak pekné deti, ako má Kris Jenner. Tá s tým však nesúhlasila.

  „Je to len ukážka toho, ako absurdné nápady môžu ľudia mať. Ale aspoň vidíte, aká kvalitná je naša DNA. Ťažko ale povedať, či ja vo svojom veku ešte nejaká použiteľné vajíčka mám,“ doplnila.

Že je ale absurdná porodiť dieťa po šesťdesiatke, to už nezmienila. Teraz totiž chce navštíviť špecializovanú kliniku, kde sa riešia reprodukcie. Nechá sa kompletne vyšetriť a ak bude zdravá a ešte stále schopná dieťa odnosiť a porodiť, chce Kim touto cestou dopriať tretieho potomka. Porodila by si tak vlastné vnúča.