Zamilovali sa do seba ihneď po zoznámení a sú spolu nesmierne šťastní. Chceli by všetkým dokázať, že lásku si zaslúži každý a nemusí sa za ňu hanbiť.

„Robili si zo mňa srandu, že som netvor a že by som sa mala radšej skrývať a už vôbec nie s niekým žiť. Aj deti si myslia, že som netvor. Myslela som si, že sa nikdy nezamilujem, a že sa nikdy žiadny muž nezamiluje do mňa, pretože som príliš škaredá,“ zverila sa Jüan, ktorá má popáleniny od ohňa na 60 percentách tela.

kazdy-si-zasluzi-byt-milovany-hovori-popalena-zena-a-jej-muz-01    Aj Tung mal obavy, že si nikdy nenájde partnerku a do smrti bude žiť ako samotár. Celý život sa o neho starali jeho rodičia, takže sa bál, že až zomrú, nikto mu nepomôže. Vzhľadom k svojmu vzrastu nie je sebestačný.

Jeho sestra mu tak pred rokmi kúpila prvý počítač a on začal aspoň podnikať cez internet ako obchodník a zarobil si peniaze, vďaka ktorým si mohol kúpiť lepší invalidný vozík a iné potreby, ktoré mu uľahčili život.

kazdy-si-zasluzi-byt-milovany-hovori-popalena-zena-a-jej-muz-03    A po čase sa vďaka internetu zoznámil aj so svojou súčasnou ženou. Na internetovej stránke, kam pridávali príspevky ľudia s telesným postihnutím, stretol Jüan a odvtedy sú spolu.

„Je pre mňa tou najúžasnejšou bytostou na svete. Má tak dobré srdce. Je to tá najmilšia žena, akú som kedy stretol. Čokoľvek nás v živote stretne, vždy budeme stáť pri sebe a podporovať jeden druhého,“ opísal Tung. Zo svojich našetrených peňazí dokonca pomohol financovať aj operáciu Jüan, vďaka ktorej mohla po rokoch konečne zavrieť oči.

kazdy-si-zasluzi-byt-milovany-hovori-popalena-zena-a-jej-muz-04    Kvôli popáleninám, ktoré ju postihli, keď jej bol rok, prišla o viečka a kožu okolo očí, takže nemohla zavrieť oči. Zhoršil sa jej zrak a celkovo na tom bola zle aj psychicky. „Urobil som to pre ňu a urobil by som to znova. Milujem ju a chcem len, aby bola šťastná,“ dodal.