Profesionálna celebrita Kim Kardashian (36) si niekoľko rokov zakladá na tom, aby mala na svojom profile na sociálnej sieti dokonalé fotografie. Vďaka pekným snímkam mala tiež takmer 100 miliónov fanúšikov. Dnes ich má o viac ako sto tisíc menej. A to kvôli celulitíde, ktorú má na zadku.
    Kim väčšinu svojich príspevkov veľa upravuje. Niekoľkokrát bola obvineniam z toho, že si zámerne zúžila pas alebo zmenšila pozadia. Nikdy sa k tomu ale nevyjadrila, takže fanúšikovia verili, že má takú postavu od prírody.
    Paparazzi ju však teraz vyfotili spoločne s jej staršou sestrou Kourtney na pláži v Mexiku, kde mala k dokonalej postave ďaleko. Na zadku sa jej črtala pomarančová koža.
    „Klame. Už neverím, že je všetko na jej tele prírodné. Vážne už mám dosť toho, ako stále tvrdí, že má takú postavu odjakživa. Na jej tele je viac umelého, než som čakala,“ rozčúlila sa jedna z fanúšičiek pod vyretušovanou fotografiou Kim na jej profile.
    Podľa odborníkov z radov plastickej chirurgie si Kim s veľkou pravdepodobnosťou nechala pozadie upraviť silikónovými výplňami. Lekári porovnávali fotografie z rokov minulých a došli k záveru, že nie je možné, aby sa jej pozadie takto formovalo len vďaka cvičeniu.    „Na mojom tele nič umelého nie je. Už som to hovorila niekoľkokrát a znovu sa k tomu nemienim vyjadrovať. Už mám tých špekulácií dosť,“ oznámila Kim v jednom z dielov ich rodinnej reality show. K súčasným nevyretušovaným fotografiám z pláže sa však nevyjadrila, ale jej matka sa nechala počuť, že ju reakcia fanúšikov veľmi zasiahla.

Kim Kardashian je piatou celebritou s najväčším počtom sledujúcich na Instagramu. Viac fanúšikov majú len Ariana Grande, Beyoncé, Taylor Swift a Selena Gomez.