Kolegovia v práci boli príliš upätí. Do vody im preto zamiešal LSD

245

Zažívate so svojimi kolegami v práci ťažké chvíle? Devätnásťročného mladíka z amerického štátu Missouri si radšej neberte za príklad. Ten sa totiž rozhodol, že vzťahy na pracovisku vylepší štipkou LSD, ktoré im primieša do pitia.

Kolegovia nemenovaného muža zo spoločnosti Enterprise Rent-A-Car boli vraj „príliš upätý a šírili okolo seba negatívnu energiu“. Mladík sa proti tomu rozhodol rázne zakročiť, a keď sa nedívali, do fliaš s vodou im kvapkadlom pridal LSD. Následok na seba nenechal dlho čakať.

Dvaja zamestnanci začali pociťovať symptómy, ako sú závraty a nekontrolovateľný tras. Manažérka firmy im zavolala záchranku a zároveň informovala o celom incidente policajtov.

Neskôr vypovedala, že si všimla, že jeden z jej podriadených „chodil s kvapkadlom a robil niečo okolo jej hrnčeka“. Sprvu z toho ale nevyvodzovali závažné závery. Že pracovník skutočne urobil niečo s vodou, jej došlo až v momente, keď niektorým zamestnancom začalo byť zle.

Devätnásťročný muž pri konfrontácii so strážnikmi nič nezapieral a bez väčších emócií priznal, že chcel, aby sa jeho kolegovia „trochu uvoľnili“.

Za „dobré úmysly“ teraz čelí obvineniu z držania drog a útoku druhého stupňa.