Pri nálete zomrel asi aj jeho syn († 12)

Nechala si vymyť mozog a so synom (12) a mladým milencom-radikálom († 21) odišla do Sýrie, kde sa stala neslávne známou džihádistickou nevestou v službách ISIS. Teraz je Sally Jonesová († 50) po smrti. Zabil ju nálet amerického Drona. Jej expriateľ konečne prehovoril.

Dvanásť ročný syn Jojo pred popravou väzňov

Zobrala mu syna a zmizla s ním do Sýrie. Urobila z neho kata v radoch ISIS. To jej expriateľ Darren Dixon (40) nikdy neodpustí. „Som kurva rád, že je mŕtva,“ povedal nahnevane Daily Mailu. Jeho starší syn Jonathan Wilkinson (21) dodal: „Nič o tom neviem, je to kravina.“

Ako uviedol denník The Sun s odvolaním sa na zdroj z americkej armády, džihádistickú nevestu zabil nálet Drona Predator. „Američania ju zabili, keď sa snažila ubziknúť z Rakka. Úprimne, zaplať pánboh,“ vyhlásil tajomný zdroj. Armáda si je istá, že je s Jonesovou amen.

Speváčka, čo sa pridala k ISIS: Chcela ubziknúť z Rakka, zabránil jej v tom zradikalizovaný dvanásťročný syn

Panujú však obavy, že bol pri nálete zabitý aj Dixonov syn, ktorého  v Sýrii prezývali Jojo. Podľa všetkého bol s matkou v aute, keď na auto dron zaútočil. Jojo sa objavil na desivom videu, ako väzňovi podrezáva krk. Matka a jeho otčim z neho urobili monštrum. Nevlastný otec bol zabitý pri nálete už skôr.