Už keď sa obe ženy stretli, vedeli, že spolu chcú vychovávať deti. Najskôr nemali tušenie, ako vysnívanú rodinu dosiahnu, ale uvažovali aj nad adopciou. Nakoniec sa rozhodli, že by chceli vlastné dieťa.

lesbian-01    Metóda umelého oplodnenia IVF nepripadala do úvahy, pretože by bola finančne veľmi nákladná. Keď už boli na pokraji zúfalstva a chceli to vzdať, ponúkol im ich kamarát Jarrad Evans (36), že im dodá svoje spermie. Nadšené ženy súhlasili a ich pokusy s oplodnením tak začali.

Najskôr sa obe nechali kompletne vyšetriť, či sú zdravé a môžu otehotnieť prirodzene. Výsledky dopadli dobre a pre oplodnenie vybrali staršiu z nich. „Ja potom oplodnenie skúsim tiež. Mám ale viac času, pretože som o štyri roky mladšia. Preto do toho išla ako prvá moja partnerka Jade,“ oznámila Ann gradovať.

jade-richards-01    Po 14 mesiacoch márnych pokusov ženy prestali na dieťa myslieť a ani im nedošlo, že sa nedostavila perióda. Kúpili teda tehotenský test a nemohli uveriť vlastným očiam, keď sa na ňom objavili dve čiarky. „Boli sme tak šťastné. Okamžite sme volali Jarradovi,“ zverili sa.
jade-richards-02    S Jarradem majú dohodu, že bude oficiálne uznaný ako otec dieťaťa a bude sa zúčastňovať všetkých rodinných osláv a sviatkov. „Chceme, aby bol súčasťou našich životov. Sme mu toľko vďačné,“ zverili sa ženy.
jade-richards-03    Tehotenstvo utieklo ako voda a dnes sa nevšedná „partnerská“ trojica môže tešiť z roztomilého syna, ktorému dali meno Micah. „Je to naše šťastie. A tešíme sa na to, až mu zaobstaráme súrodencov.“