Mafiánsku nevestu čakalo nemilé prekvapenie! Pred oltárom ju zatkla polícia

Pracovala pre mafiánsky gang!

369

Polica vtrhla na mexickú svadbu a na mieste zatkla nevestu spolu so ženíchom za vydieračstvo. Snúbenci sú údajne členovia mafiánskeho gangu, ktorý v oblasti vyvíjal tlak na obchodníkov s kuracím mäsom a vajcami. Zločiny sa tiež mali týkať drogového kartelu La Familia Michoacana.

Pompézna svadba sa konala v mestečku Villa Guerrero. Celej akcii predchádzali veľké prípravy. Nevesta Nancy Lizethová sa na tento deň určite veľmi tešila, jej vyvoleným mal byť Clemente Mendiola Martinez. Po obrade mala nasledovať aj hromadná oslava.

Kým si však stačili milenci pri oltári vymeniť svoje sľuby, vtrhla dovnútra štátna polícia. Ženích vzal včas nohy na ramená a podarilo sa mu utiecť. Svoju nastávajúcu však ponechal napospas osudu.

Podľa informácií Mirror má byť muž prezývaný „El Raton“ zabijakom drogového kartelu. Jeho dolapenie je pre miestne úrady prioritou. Polícia ďalej na mieste zatkla ďalších 6 osôb, ktoré sa na zločineckej činnosti mali taktiež podieľať.

Mexiko: Polícia chytila bossa povestného drogového kartelu La Familia

Skupina bude v budúcnosti obvinená z vyvíjania nátlaku na obchodníkov s kuracím mäsom z Mexiko city. V minulosti mali údajne uniesť 4 zamestnancov neďalekej hydinárne. Podobné zločiny sú v Latinskej Amerike časté, pretože sú veľmi výnosné.

Drogový Capo di tutti capi Gallardo známy zo seriálu Narcos. Prehovoril prvýkrát po 32 rokoch v base!