Mám zlomené srdce, hovorí mladá vdova po Hughovi Hefnerovi

2021

    Modelka Crystal Hefnerova (31) prvýkrát prehovorila o smrti svojho manžela. Zakladateľ Playboya Hugh Hefner zomrel 27. septembra vo veku 91 rokov na svojom panstve v Kalifornii.

„Nebola som schopná prinútiť sa k tomu, aby som odpísala veľa ľuďom a poďakovala im za sústrasť. Mám zlomené srdce. Stále tomu nemôžem uveriť,“ povedala blondínka magazínu People.

Crystal bola Hefnerova tretou manželkou. Hoci plánovanú svadbu v júni 2011 na poslednú chvíľu zrušila, nakoniec si povedali áno v posledných hodinách roka 2012.

Mladá vdova prezradila, že zakladateľa pánskeho časopisu už pochovali a splnili mu posledné želanie. Ešte za života si Hefner kúpil voľný hrob na cintoríne v Los Angeles vedľa Marilyn Monroe. Je tam pochovaná tiež ďalšia herečka Farrah Fawcett.

„V sobotu sme ho pochovali. Je na mieste, kde si vždy prial stráviť večnosť,“ dodala s tým, že potom sa spolu s jeho štyrmi deťmi a niekoľkými zamestnancami Playboya zúčastnili malej spomienky na Hugha.

Hef s manželkou

Crystal má podľa predmanželskej zmluvy získať dom a hotovosť v celkovej výške v prepočte 16 miliónov eur.

„Bol to americký hrdina. Priekopník. Láskavá a pokorná duša, ktorá otvorila svoj život a domov svetu. Cítila som, ako veľmi ma miluje. Veľmi som ho milovala. Som mu vďačná. Dal mi život. Usmernil ma. Naučil ma láskavosti. Navždy budem vďačná, že som bola po jeho boku, držala ho za ruku a hovorila mu, ako veľmi ho milujem,“ vyhlásila s tým, že zmenil jej život.

Hefnerova prvou manželkou bola Mildred Williamsová (91), ktorú si vzal v roku 1949 a rozviedli sa o desať rokov neskôr. Mali spolu dve deti, Christie (65) a Davida (62).    Jeho druhou manželkou bola modelka Playboya Kimberley Conradová (55). Svadbu mali v roku 1989 a rozviedli v roku 2010. Mali dvoch synov, Coopera (26) a Marstona (27).