Manžel Eltona Johna kúpil svalnatému homosexuálovi byt za 12 miliónov

730

    Britský denník The Sun vypátral, že Furnish kúpil byt tridsaťtri ročnému gayovi. Podľa denníka dostal atraktívne bývanie v Londýne snedý, svalnatý krásavec za patričnú náklonnosť. Furnish však tvrdí, že je to len kamarát, ktorému chcel urobiť radosť.
 
    Dannyho Williamsa stretol manžel Eltona Johna v gay bare. Mladý muž nemal doteraz vlastné bývanie, a tak mu Furnish kúpil dvojizbový byt na juhu britskej metropoly. Vyšlo ho to v prepočte na 500 000 eur.

    „Furnish a Danny si boli veľmi blízki a často spolu chodili do gay podnikov. Elton s nimi nešiel, pretože nemá rád kluby a často bol na turné alebo pracoval. Fusnish ​​a Danny si spolu užívali tiež dovolenky a voľné chvíle v Londýne,“ popísal zdroj denníku The Sun.

    „Danny je extrémne atraktívny a svalnatý a v kluboch mu muži venujú veľa pozornosti. Teraz skončil v peknom byte, ktorý mu David vydal. Vzal ho tiež do zahraničia na výlety. Ako tréner v posilňovni zrejme nemá na to, aby letel prvou triedou na Havaj,“ dodal.

    Danny Williams totiž letel na Havaj oslavovať Furnishovy 51. narodeniny. V tej dobe mu tiež kúpil a zariadil byt.

    Potom sa ale údajne prestali vídať pravidelne. Danny, ktorý skôr žil aj so ženami a má dve deti, sa k bytu nechcel vyjadrovať. „Sme len priatelia a to sme vždy boli. Priatelím sa s oboma,“ povedal denníku The Sun.