Manželka sa nevernému mužovi rázne pomstila: keď bol na služobnej ceste, predala ich dom

1430

Slzy, krik či výčitky? Nič také! Štyridsaťdvaročná Laura Arnoldsová sa rozhodla s manželovou neverou vysporiadať inak. Vymyslela diabolský spôsob, ako sa mu pomstiť. Keď odišiel na služobnú cestu, v rýchlosti a tichosti predala ich dom. Na nič netušiaceho neverníka tak doma čakalo nepríjemné prekvapenie.

Neradno zabúdať svoj iPhone doma, najmä ak sa v jeho blízkosti pohybuje ostražitá manželka, napríklad taká, akou je Laura Arnoldsová. Tá totiž neodolala pokušeniu, aby sa nepozrela, aké esemesky chodia jej manželovi, ktorý práve odišiel na služobnú cestu do Štátov. Zhodou náhod tak objavila eroticky dráždivý odkaz od dákej Susan, ktorá Craigovi dvojzmyselne naznačovala, na aké slasti sa môže tešiť, až dorazí za ňou do New Yorku.

Lauru odhalenie mužovej nevery príšerne nahnevalo. Rozhodla sa, že nebude strácať čas ani nervy, a začala hneď konať. Do dvoch týždňov predala ich dom realitke, ktorá tam okamžite nasťahovala šesť študentov. Ohrdnutá žena si zbalila potom kufre a odišla.

„Mohla som si to dovoliť, pretože moji rodičia sa na počiatočný vklad zložili, a keď sme sa dostali do finančných ťažkostí, vzali na seba splácanie hypotéky,“ uviedla Laura pre The Sunday Mercury.

Craig, ktorý teraz býva v Londýne, médiám farbisto popisoval svoj nočný návrat zo služobnej cesty domov. Už pri príchode k domu cítil, že niečo nie je v poriadku. „Všetky svetlá v dome svietili a televízia bola pustená na plné pecky. Laura nemala vo zvyku ponocovať. Nechápal som, čo sa deje,“ rozprával. Jeho obavy zosilneli, keď nemohol odomknúť dvere. Začal tĺcť na dvere a volať Laurina meno. Namiesto nej ho prišli privítať dvadsaťročia hipíci. „Bol som vážne vydesený, rozhodený z letu a zmätený,“ líčil svoje pocity. Keď vošiel do domu, len neveriacky pozeral. „Všetok manželkin nábytok bol preč, ale stoličky a stoly, ktoré som zdedil po otcovi, spolu s golfovými palicami a starožitným rádiom, ktoré Laura tak nenávidela, boli naskladané na kuchynskom stole vo všetkej svojej paráde,“ popisoval. „Ona všetok môj cenný majetok zahrnula do pevného príslušenstva a vybavenie domu. Bol som zdrvený. Stále nemôžem pochopiť, ako to dokázala v tak krátkej dobe zrealizovať,“ zveril sa a sarkasticky dodal: „To je poslednýkrát, čo som si vzal Talianku.“