Matka chcela otráviť plynom svojich dvoch synov!

Pokus o vraždu jej obaja odpustili!

562

Zabiť svojich dvoch synov Lewisa (20) a Calluma (21) sa na Nový rok pokúsila ich vlastné mama Lisa Walmsleyová. Päťdesiatjedenročná žena za to bola odsúdená na päť rokov väzenia. Dlhodobo sa vraj potýkala s depresiami. Jej synovia nakoniec mamičke odpustili.

Lisa Walmsleyová z anglického mesta Cheadle Hulme bola známa tým, že vedie dokonalý život. Žila so svojimi synmi Callumem a Lewisom v luxusnom dome za neuveriteľných 386 tisíc euro a rodina si užívala luxusných dovoleniek a radovánok na jachte. Avšak v skutočnosti sa Lisa potýkala s depresiami. Žena ťažko znášala zlý zdravotný stav svojej matky, otca a sestry.

Navyše v roku 2005 musela podstúpiť liečbu depresií a brala antidepresíva. O päť rokov neskôr sa rozviedla s manželom Andrewom, čo na jej psychiku malo zásadný vplyv. „Je spravodlivé povedať, že život slečny Walmsleyovej jej pripravil veľa výziev, ktoré nezvládla, a zdá sa, že tieto ďalšie výzvy v kombinácii s depresiami vyvolali jej myšlienky na samovraždu,“ uviedol prokurátor Rob Hall pre britský denník Daily Mail.

Krvavá tragédia u susedov: Matka zabodla do srdca nôž deväťročnému synovi! Celú od krvi ju odviedli policajti

Zlomový bol pre ňu začiatok roku 2019. Zatiaľ čo sa všetci radovali z nadchádzajúceho roka, Lisa pripravovala rozšírenú samovraždu. Na Nový rok sa pokúsila zavraždiť svojich dvoch synov, ktorých chcela otráviť plynom. Lewis si však všimol výparov oxidu uhoľnatého, ktoré zaplavili jeho izbu, a privolal pomoc. Lisa však medzitým nasadla do svojho BMW so synom Callumem, ktorý sa rovnako ako ona potýkal s depresiami. „Koncom decembra obžalovaná a Callum začali plánovať, ako spáchajú samovraždu,“ dodal na súde Hall.

Umierajúci matka pred smrťou udala vraha svojich troch malých detí! Upálil ich vlastný otec!

Lisa a Callum sa pokúsili zabiť v aute. Po chvíli, čo boli na ceste, vnútro auta zaplavil dym. „Čo sa deje?“ Mal sa pýtať Callum, na čo mal od nej dostať odpoveď. „Prečo sa dnes večer nezabijeme?“ Callum mal s ňou súhlasiť.

Lisa bola všetkými videná ako oddaná a milujúca matka, na čo súd prihliadol a odsúdil ju na päť rokov a štyri mesiace za mrežami. Jej synovia, Callum a Lewis, ju vraj to, čo urobila, odpustili.