Na dvadsať rokov do väzenia poslal súd Zuzanu (†47) z Michaloviec za vraždu jej manžela Petra. Štyridsaťpäťročného boxera zavraždila v lete roku 2019. Bodla ho do srdca. Právomocný verdikt súdu Zuzana ale zrejme neuniesla a po vynesení rozsudku sa obesila na balkóne, kde ju našiel sused. Zanechala po sebe list na rozlúčku.

Súd po 4,5 rokoch rozhodol v prípade vraždy boxera Petra K. (†45). Toho v lete roku 2019 podľa právoplatného verdiktu súdu zavraždila jeho manželka Zuzana. K otrasnému činu došlo v prenajatom byte v Michalovciach. Zuzana bodla svojho muža do srdca nožom. Následne ho zamkla v spálni a utiekla z bytu. Policajti ju o niekoľko hodín neskôr našli na cintoríne. Peter zomrel v nemocnici.

Opitá Dita bodla manžela do srdca! Peter prežil zázrakom!

Ako sme skôr informovali, na súde si vypočula rozsudok 20 rokov za mrežami. „Netúžim po vyššom treste pre ňu. Práve naopak. Je mi jej ľúto, pretože musí trpieť. Nemá muža ani syna. Odíde z väzenia ako babička,“ uviedla matka zavraždeného Petra Jana.

Šokujúce detaily krvavé noci! Lucia bodla Tomáša do srdca kvôli týraniu?! 

Avšak hodinu po vynesení právoplatného rozsudku súdom sa Zuzana rozhodla spáchať samovraždu. Obesila sa na balkóne. Obesenú ju našiel sused. Zanechala po sebe list na rozlúčku, v ktorom prosila o odpustenie. „Bolo v ňom len toľko, že aby ju odpustili za to, čo urobila. A že vie, že im ublížila,“ uviedol zdroj blízky rodine denník.