Neviazaný flirt na erotickej platforme sa pre muža z Plzeňska stal nočnou morou. Zo začiatku šteklivé dopisovanie a výmena fotografií sa zvrtli vo vydieraní s nečakaným rozuzlením.

Muž nevedel už kadiaľ kam, tak sa so svojim trápením zveril policajtom. Priznal sa im, že za chrbtom manželky flirtoval na amatérskej erotickej platforme, posielal snímky aj videá a práve tým ho teraz niekto vydiera. Najprv sa mu začala vyhrážať neznáma žena.

„Po nejakej dobe žena po mužovi požadovala finančnú hotovosť, inak že obsah erotickej komunikácie prepošle jeho manželke,“ uviedla hovorkyňa polície Dagmar Brožová.

Zneužil ma vibrátorom, keď som iba mala 15 rokov! Ďalšie obeť miliardára Epsteina:

 Peniaze nechal  v lese 

Aby zabránil značne nepríjemnej domácej situácii, sľúbil zaplatiť. Peniaze nechal ležať v lese pri Plzni a vydieračka po prevzatí hotovosti sľúbila konverzáciu zo svojho profilu zmazať.

„Ale pred niekoľkými dňami prišla poškodenému cez komunikačnú aplikáciu správa od muža, že má jeho intímnu komunikáciu z minula a že musí zaplatiť. Peniaze mal zanechať na rovnakom mieste ako naposledy,“ podotkla hovorkyňa.

Práve to bolo podnetom na to, aby šiel muž s pravdou von a zveril sa policajtom.

Muža vydieral jeho jedenásťročný syn. „Hackol“ sa mu do počítača

 Nečakané  rozuzlenie 

Odovzdanie prebehlo rovnako ako v prvom prípade s tým rozdielom, že človeka, ktorý si pre obnos prišiel, policajti zadržali. Aké bolo prekvapenie, keď to nebol vydieranému mužovi neznámy páchateľ…

Učiteľ slovenčiny vydieral a znásilňoval študentky? Už sedí v cele

Išlo o jeho bývalú kolegyňu (31) z práce! „Na platforme spoznala svojho spolupracovníka z bývalej práce, z vymysleného profilu si spolu začali písať a potom ho vydierala,“ zakončila Brožová. Ženu polícia obvinila z vydierania.