V prípade americkej hviezdy OnlyFans Courtney Cleeneyovej (27), známej pod prezývkou Courtney Tailor, došlo k zlomu. Kráska je spolu s rodičmi obvinená z ďalšieho trestného činu zatajovania dôkazov. Potom, čo influencerka svojho vtedajšieho priateľa Christiana Obumseliho (†27) 3. apríla 2022 ubodala, mali Kim a Debborah pri vyprataní bytu odniesť Obumseliho počítač. Vzorné správanie nevykazovala Tailorová ani po tomto incidente. V domovskom Austine sa totiž vyhrážala osemnásťročnému chlapcovi zapálením domu.

Pár sa zoznámil v roku 2020. Vzťah to mal byť búrlivý a veľmi temperamentný. Kamerové zábery z výťahu v apartmáne v luxusnej budove One Paraiso v Miami, kde spolu partneri bývali, ukázali, že k potýčke medzi nimi došlo aj krátko pred vraždou. Konflikty sa zrejme stupňovali, až jedného nedeľného večera vyvrcholili v krvavú tragédiu.

„Vieme, že medzi nimi došlo k fyzickej potýčke, kým bol Christian dobodaný,“ povedal denníku Daily Star hovorca tamojšej polície. Políciu a záchrannú službu mala zavolať práve Courtney. Bezprostredne po incidente sa vyhrážala, že si siahne na život, a tak musela byť prevezená do psychiatrickej liečebne. Christian útok neprežil a v nemocnici bol vyhlásený za mŕtveho.

Courtney Cleeneyová

 Toxický  vzťah 

Nezhody a násilie medzi Tailorovou a Obumselim boli podľa blízkych a susedov na dennom poriadku. „Videli sme, ako ho ona udrela,“ povedala denníku Ashley Vaughnová, blízka kamarátka Courtney. „Nikdy som ale nevidela, že by bil on ju,“ doplnila. „Z toho, čo sme medzi oboma osobne zažili, veríme, že Christian by ju nepostavil do pozície, kedy by ho musela bodnúť, aby sa ochránila,“ dodala Vaughnová.

Krásna influencerka zosnovala smrť milenca svojej matky!

 Obhajoba  sebaobranou 

Modelkin právnik Frank Prieto tvrdil, že konala v sebaobrane po tom, čo ju Obumseli napadol. Hviezda instagramu vraj partnera bodla, keď ju chytil pod krkom. „Obumseli bol násilník, najhorší druh násilníka,“ uviedol vo vyhlásení. „V súkromí manipuloval a zneužíval Courtney, keď si myslel, že pri tom nikto nie je,“ dodal.

S týmto tvrdením rodina zosnulého úplne nesúhlasila. „Nemáme dôvod sa domnievať, že to bol prípad sebaobrany. Bol vychovaný v dobrej rodine so silnou morálkou, silnými hodnotami. Nebol taký,“ uviedla pre televíziu CBS Miami sesternica Obumseliho Karen Egbunová. Blízki Christiana požadovali doživotný trest.

Sexi narcoinfluencerka skončila v putách. Dopadli ju s drogovým bossom

 „Pobozkaj ma, alebo ti  zapálim dom!“

Medzitým než bola Tailorová v auguste 2022 zatknutá, stihla sa odsťahovať do rodného mesta Austin v Texase do domu rodičov. Po iba dvoch mesiacoch od trestného činu, ku ktorému sa navyše sama priznala, sa znovu prejavila veľmi agresívne.

Pri venčení psa mala naraziť na osemnásťročného mladíka. Chcela vedieť, ako sa volá, a povedala mu, nech s ňou ide na prechádzku. Chlapec nenamietal a poslúchol. Z nevinného zoznámenia sa však stal traumatický zážitok. Podnapitá sexbomba údajne tínedžerovi nakázala, aby ju pobozkal. Tomu sa to ale nepáčilo a rozhodol sa vzdorovať. Akonáhle nebolo po jej, začala sa prejavovať násilnícky. Vyhrážala sa, že zapáli jeho rodinný dom.

Za foto v múzeu sexe modelke hrozia v Turecku tri roky v kriminále!

 Nadávky a  facky 

Mladík rýchlo napísal o pomoc otcovi. Ten sa k dvojici ponáhľal, situáciu ale neupokojil. Práve naopak. Tailorovú vraj jeho príchod ešte viac rozzúril. Nadávala mu a strkala do neho. Akonáhle zavolal políciu, preskočilo jej a pritvrdila vo fyzických výpadoch. Policajti potom vypočuli aj matku dievčaťa, ktorá sa dušovala, že ju pošle na liečenie. Ani jeden z mužov nakoniec nepodal trestné oznámenie, čo ich teraz vraj mrzí. Keby vedeli, že je obvinená z vraždy, napadnutie by nahlásili. „Poviem vám, že ten človek je agresívny a môže niekomu vážne ublížiť,“ uviedol muž pre Daily Mail.

Podľa nových poznatkov vyšetrovania sa násilníčka dopustila ešte ďalšieho trestného činu. Za manipuláciu s dôkazmi hrozí trest aj rodičom Kimovi a Debborrah. Polícia ich zatkla minulý týždeň. Manželia údajne pri vyprataní bytu zatajili pred políciou Obumseliho notebook. Ten si odniesli domov a po čase sa do neho aj nabúrali. Dcéra ich mala kryť, či im priamo napomáhať.