Manželky a priateľky členov drogových kartelov, ktoré dávajú cez sociálne siete najavo krásu a bohatstvo, sú označované ako tzn. „narcoinfluencerky“. Nie vždy sa im to ale oplatí. Jednou z nich je aj Ivone Macedová Barrónová (32). Tu teraz polícia dopadla spoločne s jej priateľom Fernandom Antoniom Lincom Velázquezom (28) prezývaným ako „El Chato“, ktorý je zrejme šéfom zločineckého kartelu Union Tepito. Pomohli k tomu aj sexy selfies, ktoré kráska na sociálnych sieťach zdieľala.

Narcoinfluencerka Ivone Macedová Barrónová, prsnatá kráska sa na svojom instagramovom účte, kde má cez 40 tisíc sledujúcich, preslávila sexy snímkami svojho tela.
Pozornosť priťahovalo hlavne jej bujaré poprsie.

Zvodné fotografie v spodnom prádle a ukazovanie majetku nie je na sociálnych sieťach výnimočnou záležitosťou. Trochu neštandardná situácia je to ale v prípade, že ste priateľka lídra drogového kartelu. V Latinskej Amerike pre tieto ženy dokonca existuje výraz „narcoinfluencerky“. Jednou z nich je aj Ivone Macedová Barrónová (32).

Manželka narkobaróna »El Chapo« žije v neskutočnom luxuse, kým on…

 Rozrezané mŕtvoly vešali  na cestné   mosty 

Prsnatá kráska sa na svojom instagramovom účte, kde má cez 40 tisíc sledujúcich, preslávila sexy snímkami svojho tela. Pozornosť priťahovalo hlavne jej bujaré poprsie. Zdieľanie vlastných fotografií bolo zrejme dobrým vodítkom a stopou pre mexickú políciu, ktorá si na ňu a jej priateľa Fernanda Antonia Lince Velázqueza (28) robila kvôli trestnej činnosti zálusk.

Neslávne známy Velázquez prezývaný ako „El Chato“ je označovaný za šéfa zločineckého kartelu Union Tepito, ktorý ovláda hlavné mesto Mexika. Gang bol obviňovaný z nespočetných vrážd, ktoré súviseli hlavne s predajom drog. Svojich súperov kartel odstrašoval napríklad tým, že vešal rozrezané mŕtvoly členov konkurenčného gangu na cestné mosty.

Prcek sa na úteku stretol so Seanom Pennom, hovorili o kopaní tunelov

 Polícia zabavila mraky  drogy 

V roku 2017 dokonca obyvatelia hlavného mesta vytvorili skupinu Fuerza Anti-Unión, ktorá mala proti kartelu Union Tepito bojovať. Po čase sa zo skupiny však stal ďalší kartel, ktorý v krajine spôsoboval ešte viac násilia a krvi preliatia.

Podľa informácií, ktoré priniesol britský denník Daily Star, boli narcoinfluencerka a jej partner zatknutí počas policajnej razie, keď predávali drogy v nočných kluboch v Mexiko City. Výsledkom akcie tak bolo nielen zadržanie mileneckého páru, ale aj zabavenie stoviek vrecúšok marihuany, kokaínu, vozidla, ale aj obrie sumy v hotovosti, ktorú však tamojšia polícia zverejniť nechcela.

Drogový Capo di tutti capi Gallardo známy zo seriálu Narcos. Prehovoril prvýkrát po 32 rokoch v base!

 Z basy už selfies  nebudú 

Pred pár týždňami bola zatknutá aj Gaby Castillová, influencerka s viac ako 763 tisíc sledujúcimi na Instagrame, ktorá mala vzťah s Oscarom Andresom Floresom Ramirezom, známym ako El Lunares. Ide o bývalého vodcu Union Tepito. Zatknutý Ramirez si odpykáva 20-ročný trest za mrežami.

Pred pár týždňami bola zatknutá aj Gaby Castillová

Kedy Ivone so svojim milým predstúpi pred súd, zatiaľ známe nie je, je ale dosť pravdepodobné, že ich oboch čaká väzenie. Z toho už si prsnatá kráska bude selfies robiť len ťažko.