MISS CARAT TUNING 2012: C A S T I N G

2697

V súťaži nie sú žiadne obmedzenia čo sa týka výšky a mier, ale dievčatá musia mať viac ako 16 rokov. Do súťaže sa môže prihlásiť každá sebavedomá, ctižiadostivá a šarmantná slečna. Do poroty, ktorá bude vyberať dievčatá zasadne riaditeľka súťaže Silvia Sakalášová, predsedníčka poroty Petra Lenártová, speváčka Lenka Lera Salmanová, šéfredaktor portálu Feminity.sk Michal Bartek, majiteľ časopisu ST.CITY Alex. Hudák, ako aj minuloročná víťazka Nikol Fridrichová a tiež aj zástupcovia partnerov.

Miss Carat Tuning je prestížna súťaž ženskej krásy, šarmu a sexappealu, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najobľúbenejšie súťaže krásy na Slovensku. Veľká mediána podpora, finálový šou program a pozitívne odozvy širokej verejnosti, robia z Miss Carat Tuning absolútne jedinečnú a originálnu open air akciu medzinárodného charakteru.

Finále súťaže Miss Carat Tuning sa tradične koná na medzinárodnom tuningovom zraze  v Piešťanoch  – Carat Tuning Party, 22.-23.jún 2012.

 

Súťaž dáva možnosť krásnym a štýlovým dievčatám odštartovať modelingovú kariéru práve týmto zaujímavým spôsobom. Súťaže sa zúčastňujú aj známejšie modelky, či herečky, ktoré sa aj týmto spôsob chcú zviditeľniť.

Každý rok sa do súťaže hlási stále viac a viac krásnych dievčat, ktoré chcú získať prestížny titul Miss Carat Tuning, ako aj o iné zaujímavé tituly (Miss Playboy Energy Drink, Miss Tip, Miss I love Fashion, Miss Feminity.sk a iné).