Muž (32) pri divokom sexe zahrdúsil svoju milenku! Sophiu (†33) trýznil dlhé minúty!

682

Päť rokov natvrdo dostal od súdu Sam Pybus za to, že počas divokých sexuálnych radovánok zahrdúsil svoju milenku. Trest ale môže byť ešte vyššia. Generálny prokurátorka podala odvolanie a požaduje pre násilníka dlhší čas za mrežami.

Ako uviedol denník Metro, tridsaťdvaročný Sam Pybus bol poslaný do väzby na začiatku septembra. Na svedomí má mať smrť svojej priateľky Sophie Mossovej. Matku dvoch detí uškrtil pri divokom sexe. Pybus, ktorý bol pod značným vplyvom alkoholu, keď vypil dvadsaťštyri pív, mal ženu škrtil dlhé minúty.

Sudcovia mu pri vypočutí zvrhlé správanie spočítali, dostal štyri roky a osem mesiacov. Avšak generálna prokurátorka s výškou trestu nesúhlasí. Pre Pybusa požaduje dlhší čas za mrežami. „Súd bol príliš zhovievavý,“ uviedla podľa hovorcu. Až odvolacie konanie ukáže, či si násilník v base posedí o pár rokov viac.

Keď Pybus zistil, že jeho milenka nereaguje, ani nezavolal sanitku. Namiesto toho zasadol do auta, kde strávil pätnásť minút, a až potom sa vydal na polícii oznámiť, čo sa stalo. Posmrtné vyšetrenie odhalilo, že na jej krk vyvíjal značný tlak tak dlho, kým ju nezabil.

Dvadsaťdvaročnú dedičku konského impéria našli uškrtenú. Bola to nehoda pri drsnom sexe, tvrdí milenec

Korunná prokuratúra už skôr uviedla, že neexistujú dostatočné dôkazy na podporu obvinenia z vraždy, pretože nič nenasvedčovalo tomu, že by ju chcel zabiť alebo spôsobiť vážnu ujmu.

Sexy Katarína učila, ako podvádzať s testami na koronavírus! Vyhodili ju zato z vedenia cestovnej kancelárie!

Podobné sexuálne násilie nie je v Anglicku nezvyčajné. Jeho páchatelia sa potom často bráni tým, že išlo o sexuálne hry a smrť bola iba nehodná.