Muž sexuálne týral svoju manželku!

Musela spať s cudzincami za peniaze!

1348

Neskutočným peklom si musela prechádzať žena (33) z Čiech. Sexuálne hrátky chcel manžel okoreniť, a tak svoju ženu trieskal gumovou hadicou, na prsia jej dával štipce a nudil ju k ďalším drsným praktikám! Dokonca jej mal dohovoriť sex s niekoľkými mužmi naraz. Polícia muža (46) obvinila, súd ho poslal do väzby.

Drsné praktiky zažívala tridsaťtriročná žena z Tachovska zo strany svojho manžela. Ten chcel opakovane a pravidelne pri sexe vyžadovať fyzické násilie, ale iba na svojej žene! „Pred samotným aktom musela kľačať nahá s rukami za hlavou a muž ju bil gumovou hadicou alebo vareškou po prsiach a genitáliách, dával povely a v prípade ich nesplnenia ju trestal,“ uviedol zdroj oboznámený s prípadom.

Za 5 vrážd a 6 znásilnení TREST SMRTI

Žene privodil bitím bolestivé podliatiny a krvácajúce rany. Spočiatku chcel muž drsný sex len raz za tri dni. To sa ale v posledných týždňoch zmenilo a žena musela brutálne praktiky zažívať aj dvakrát denne.

„Žena najprv neodporovala, pretože chcela manželovi vyhovieť a zachovať rodinu pohromade. Keď sa ale násilie stupňovalo, muža začala odmietať. Pod hrozbou fyzického napadnutia sa mu ale vždy podvolila. Nakoniec z domova utiekla a privolala pomoc, „píše denník Právo.

Na Boží hod chcela urobiť učiteľka jogy dobrý skutok, odmena znásilnenie za zvezenie autom

 Dohodnutý sex s cudzími  mužmi! 

Prípadom sa začala zaoberať polícia, v priebehu vyšetrovania sa prišlo na to, že obvinený vyhľadal zhruba tri desiatky náhodných mužov, s ktorými si dohovoril schôdzku a požadoval po svojej žene, aby s nimi mala sex. On sám všetko buďto len pozoroval, alebo sa aj zapojil. „Po manželke požadoval, aby od týchto neznámych mužov inkasovala za pohlavný styk 500 korún (20 eur). Peniaze mu potom musela odovzdať,“ dodal denník.

 Putoval do  väzby 

Polícia 46ročného muža obvinila z týrania osoby žijúcej v spoločnom obydlí, znásilnenia a kupliarstva. Súd následne muža poslal do väzby, dôvod je jasný: V trestnej činnosti by mohol pokračovať.

Pätnásťročné dievča chcel znásilniť vodič autobusu, tak ho zabila! Sudca ju prepustil z väzby

„Po preštudovaní spisu som dospela k záveru, že trestné stíhanie je dôvodné. Rozhodla som o umiestnení obvineného do väzby z obavy, že by na slobode mohol v trestnej činnosti pokračovať,“ povedala sudkyňa. Muž proti rozhodnutiu sudkyne podal sťažnosť.

V prípade, že sa muži činy preukážu, môže vo väzení stráviť až desať rokov.