Muž už nechcel žiť so svojou manželkou. Radšej sa nechal zavrieť do väzenia

392

Bizarné prípad rieši polícia z amerického Kansasu. Zatkla sedemdesiatročného muža, ktorý vykradol banku. Kuriozitou však je, že si na strážnikov nielen počkal, ale neskôr sa im tiež priznal, že radšej bude za mrežami než doma so svojou manželkou.

Lawrence John Ripple prišiel k bankovej prepážke a jej pracovníkovi podal lístok s odkazom: „Mám zbraň, dajte mi peniaze.“ Odovzdané mu bolo viac ako 3 tisíc eur. Ripple z miesta činu ale neutiekol a pohodlne sa usadil v hale. Ochranke po príchode dokonca oznámil, že presne na ňu čaká.

Po zatknutí sa od neho polícia dozvedela, že sa pohádal s manželkou. Povedal, že bude radšej zavretý v base, než aby s ňou naďalej žil. Pre zdarný výsledok svojich zámerov si ani nenechal privolať právnika. Konkrétnejšie detaily ohľadom sporu oboch manželov nie sú známe, a môžeme tak iba hádať, čo presne donútilo Američana uchýliť sa k tak zúfalému východisku.

Zaujímavosťou je, že muž má so svojou ženou profilovú fotku na Facebooku. Obaja sa na nej usmievajú a nezdá sa, že by medzi nimi bolo napätie.