Nathaniel sa podieľal na vražde troch policajtov! Pred popravou si objednal opulentnú večeru!

1267

Podieľal sa na zastrelení troch policajtov v roku 2004. Po niekoľkých rokoch bol popravený smrtiacou injekciou. Pred tým si ale stihol objednať poriadnu porciu na posilnenie, ktorej sa skoro ani nedotkol.

V americkom štáte Alabama bol v noci zo štvrtka na piatok popravený muž odsúdený za podiel na zastrelení troch policajtov. Informovala o tom agentúra AP. Tá uviedla, že poprava, ktorá bola v Alabame tento rok prvá, bola vykonaná smrtiacou injekciou.

Nathanielovi Woodsovi (44) uložil súd trest smrti za účasť v prestrelke, pri ktorej v roku 2004 zahynuli traja policajti a štvrtý utrpel zranenia. Kerry Spencer, ktorý bol odsúdený s Woodsom, na popravu zatiaľ čaká.

Byť v stredoveku katom nebolo moc veľké terno

Odsúdený na trest smrti si podľa servera ABS News k poslednému jedlu objednal sladké zemiaky, špenát, kuracie stehná, varené jablká, hranolky, pomarančový džús spoločne s dvoma pomarančmi. Podľa serveru Mirror si raz uhryzol kurčaťa, zvyšku jedla sa ani nedotkol.

Prvá poprava tohto roku! Muž, ktorý zastrelil svoju ženu má to už za sebou

Woodsov prípad vyvolal pozornosť, pretože strieľal Spencer a nie Woods. Podľa súdu sa ale Woods na čine podieľal, okrem iného tým, že sa s policajtmi hádal a že konal ako návnada, aby ich nalákal do domu. O zrušení popravy usiloval aj Martin Luther King mladší, ktorý je rovnomenným synom niekdajšieho známeho černošského pastora a bojovníka za rasovú rovnoprávnosť.