Muž spáchal samovraždu, pretože s ním manželka nemala sex. Polícia ju za to zatkla

749

Iný kraj, iný mrav. Gita Parmarová (32) z indického Maninagaru bola zatknutá políciou po tom, čo jej manžel Surndrasinh spáchal samovraždu. Dôvodom toho, že si vzal život, bola neznesiteľná sexuálna abstinencia. Gíta s ním totiž odmietala spať. Polícii to prezradila zdrvená svokra.

Smútiaca matka Muli Parmarová (55) nahlásila svoju nevestu za to, že priviedla jej syna k samovražde. V skutočnosti to znamená, že s ním nemala sex. Intímny styk so svojím zosnulým manželom vraj podľa svokra odmietala celých 22 mesiacov, čo trvalo ich manželstvo, uviedol web Times of India.

Nemravná sexi dozorkyňa mala sex vo väzení s väzňom

Muli tvrdí, že bol Surndrasinh psychicky týraný. Keď sa prišla pozrieť za synom domov, zistila, že on a manželka spia v oddelených posteliach. „Keď som sa na to syna opýtala, povedal mi, že vzťah s Gito nie je fyzický a že sa zaprisahala, že nikdy nebude spať so svojím manželom,“ vyhlásila Muli.

 Mŕtvolu našli  príbuzní 

Surndrasinh si vzal život po tom, čo sa so svojou ženou kvôli sexu pohádal a ona utiekla k rodičom. Jeho telo našli príbuzní, keď ho prišli skontrolovať po tom, čo sa im prestal ozývať. Polícia Gitu zatkla a obvinila z navádzania k samovražde.

Krásna a mladá učiteľka pôjde až na 10 rokov za mreže za sex so svojím žiakom (13)