„Bola to naozaj moja najväčšia nočná mora. Vedela som, že sama so svojím poprsím nič nezmôžem. Potrebovala som operáciu, ktorá by mi pomohla. Tak veľmi som si priala, aby som bola pri pohľade na svoje nahé telo opäť šťastná,“ zverila sa Emma v relácii Celebrity Botched Up Bodies, kde lekári pomáhajú opraviť nepodarené plastiky.

emma-b-glamour-model-01Keď ukončila kariéru modelky, dala sa na cvičenia a začala obchádzať aj fitness súťaže.

„Zamilovala som sa do cvičenia a posilňovania a zrejme aj vplyvom častého cvičenia moje prsia postupne strácali pôvodný pekný tvar,“ pokračovala.

Kvôli nesúmerným a ovisnutým prsiam prestala nosiť aj veľké výstrihy. V minulosti pritom nemala problém s predvádzaním plaviek alebo spodnej bielizne a pre známe svetové značky nafotila nespočetné množstvo kampaní, ktoré zdôrazňovali práve jej plné prsia.

emma-b-glamour-model-03
Pred a po operácii

Po operácii má Emma na oboch prsiach veľké jazvy. Vyťahaná koža musela byť zredukovaná, inak by lekári museli vykonať ďalšie zväčšenie. To ale odmietla, pretože bola s pôvodnou veľkosťou spokojná. Ešte pred operáciou sa navyše rozhodla, že kompletne zmení svoj image. Pôvodne mala blonďavé vlasy a páčilo sa jej, že jej prezývajú Barbie. Dnes má tmavo hnedé vlasy a cíti sa vraj ako úplne nový človek. Okrem augmentácie v minulosti podstúpila tiež úpravu nosa a nechala si aplikovať výplne do pier. „Po rokoch sa na seba opäť môžem pozrieť do zrkadla a byť spokojná,“ dodala. emma-b-glamour-model-06 emma-b-glamour-model-07