Neuveriteľných štrnásť dní ležala mŕtva Češka v londýnskom parku: Čo odhalila pitva Petry (†32)?

429

Češku Petru našli v londýnskom parku mŕtvu. Ležala tam vraj celých štrnásť dní. Hoci sa tomu ľudia zdráhajú uveriť, vyšetrovatelia tvrdia, že v prípade jej úmrtia sa nezistili žiadne podozrivé ani násilné okolnosti. Viac svetla do celej veci mala vniesť pitva, dopadlo to však inak.

Tragicky zosnulá Petra (†32) pracovala dlhodobo ako zdravotná sestrička v jednej z londýnskych nemocníc. Práve pri ceste z práce ju ľudia uvideli 28. novembra naposledy. Keď sa 3. decembra Češka neobjavila v práci, rozbehlo sa po nej pátranie. To skončilo 12. decembra, keď ženu našla mŕtvu partia hrajúcich sa detí v parku neďaleko jej bydliska.

Nezvestnú zdravotnú sestru Petru našli v Londýne mŕtvu! Zavraždili ju? Nemocnicu vraj obchádza stalker!

Muž zatknutý v súvislosti s nezvestnou bol skoro po zadržaní prepustený na kauciu, odvtedy záhada Petrinej smrti trvá. Polícia síce označuje jej smrť za nevysvetlenú, ale v prípade nevidí žiadne podozrivé alebo násilné okolnosti ani možnosť, že jej niekto ublížil. Ľudia sa ale proti takémuto výsledku vyšetrovania búria.

Pozostalí a susedia mŕtvej Petry dúfali, že niečo objasnia aspoň pitva. To sa však nestalo a nejasnosti, ako a prečo vlastne Češka zomrela, zostávajú. „Pri pitve sa nenašli žiadne známky cudzieho zavinenia,“ znie stručný záver. Pitva teda vylúčila, že by Petru niekto zavraždil.

Slávna modelka a herečka Adea Shabani († 25) bola nájdená mŕtva! Telo ležalo v plytkom hrobe

Petrini susedia a známi už predtým zvolali na nedeľu 19. decembra o 16. hodine pietnu akciu spojenú s protestom proti doterajším výsledkom vyšetrovania. Vzhľadom na panujúce pandemické reštrikcie organizátori ponúkajú aj alternatívnu možnosť, ako sa k akcii pripojiť.

Veľká policajná akcia v prístave! Umučená modelka Violy patrila k podivnej náboženskej skupine!

„Ak sa plánujete k piete a protestu pripojiť, prosím dbajte na mieste náležitých odstupov medzi účastníkmi a akýchkoľvek ďalších koronavírových opatreniach, ktoré ešte do nedele môžu vojsť do platnosti. Ak sa nechcete zúčastniť osobne, ale akciu by ste radi podporili, zapáľte prosím v nedeľu popoludní v okne sviečku za zmarený život jedného z nás,“ uviedli podľa denníka My London Petrini susedia, ktorí pietnu akciu organizujú.