Nevera do trojky s modelkou stála slávneho DJ život! Pri úteku pred manželkou sa zrútil z balkóna a zomrel

2642

Slávny brazílsky DJ MC Kevin bol neverný svojej manželke s krásnou modelkou v jednej z hotelových izieb. Dostal ale správu, že sa po ňom manželka zháňa, načo chcel utiecť. Keď sa ale cez balkón snažil dostať z izby, zaplatil za to životom.

Brazílsky DJ MC Kevin sa síce čerstvo oženil s Deolane Bezzerovou, ale sláva, alkohol a drogy zohrali svoje. Keď si užíval prepychu v Rio de Janeiro, ponúkol svojmu priateľovi Fontanellemu, či by si nechcel dať trojku s modelkou Biancou Domingues, informoval Daily Mail.

USA: Internetová nevera je príčinou rozvodu jedného z piatich manželstiev

Kamarát súhlasil a MC Kevin sa mal s modelkou dohovoriť, že jej za sex zaplatí bezmála štyristo eur. Z reťaze odtrhnutý DJ ešte predtým vykopol z hotela ďalšieho človeka, ktorý si chcel s krásnou ženou užiť. Všetko malo zostať v tajnosti, aby sa Kevinova žena, tridsaťtriročná právnička, nič nedozvedela.

Ozzyho nevera zo mňa urobila hlupáka, hovorí Sharon Osbourn

Medzitým ale Kevinova ochranka zistila, že Deolane, ktorá bývala v ďalšej z hotelových izieb, sa po svojom manželovi zháňa. Ochranka ihneď skontaktovala Kevinovho kamaráta, ktorý neverníkovi rýchlo oznámil, že musí z izby s modelkou vypadnúť.

MUŽI vs. ŽENY: nevera

Fontanelle povedal polícii, že potom prešiel na balkón, aby zistil, či MC Kevin s Domingues už skončili, aby mohli odísť, a všimol si MC Kevina visiaceho z balkóna, keď sa držal zábradlia v snahe zoskočiť na terasu hotelového apartmánu na štvrtom poschodí. To bolo ale veľmi vysoko. Domingues už len potom kričala, aby niekto zavolal sanitku a Fontanelle bežal Kevinovi pomôcť. DJovi sa ale pošmykol ruky a on sa zrútil k zemi. Bol ešte prevezený do nemocnice Miguela Couto, tu ho ale vyhlásili za mŕtveho.