Herečka Nicole Kidman hrá v novom seriáli Sedmilhářky týranú ženu. Priznala, že o natáčaní niektorých scén sa jej nielen ťažko hovorí. Po ich skončení jej bolo zle fyzicky aj psychicky.

„Po natáčaní som mlčala. Prišla som domov a bola ticho. Keď sme natočili niektoré naozaj násilné scény, cítila som strašnú bolesť. Bolelo ma aj telo,“ povedala Kidman magazínu Vulture.

wikimedia

„Bolo to veľmi divné. Dosť nepríjemné. Musím povedať, že to nebol dobrý pocit. Ale ženy to zažívajú, a tak som chcela, aby to vyzeralo vierohodne. Chcelo to naozajstný prvok násilia,“ vyhlásila.

Jej násilníckeho a dominantného manžela hrá Alexander Skarsgard (40). Podľa Kidmanovej bol jeho výber skvelý. Je nielen dobrým hercom, ale je tiež vyšší než ona.

„Je veľmi vysoký, a to je pre mňa naozaj skvelé. Nestáva sa často, že vyzerám malá. Takže je dominantný aj fyzicky, čo je desivé, ale ja ho zvládnem,“ dodala herečka.

Seriál Sedmilhářky vznikol podľa bestselleru austrálskej spisovateľky Liane Moriartyové. Temná komediálna dráma s čiernym humorom sa odohráva v kalifornskom mestečku Monterey a začína vraždou na benefičnej akciu základnej školy. Vedľa Nicole Kidmanovej sa v hlavných úlohách predstavia Reese Witherspoon, Shailene Woodleyová, Laura Dernová alebo Zoë Kravitzová.

wikimedia