Pred senátom súdu v Banskej Bystrici stála v úlohe svedkyne Lucia, bývalá priateľka Miroslava L. Štyridsaťdvaročný muž je obžalovaný z troch vrážd. Zabiť mal Sandru (†22) z Karvinej, s ktorou vychovával syna Mirka, partnerku Moniku (†21) a svojho soka Romana (†38), s ktorým udržiavala vzťah práve Lucia. Žena pred súdom opísala desivé detaily vraždy Romana, ktorej bola, ako povedala, svedkom.

Slovenskom otriasa prípad Miroslava L., ktorý je obžalovaný z vraždy troch ľudí. Pred súdom v Banskej Bystrici ešte vo štvrtok vypovedala Lucie, s ktorou štyridsaťdvaročný muž udržiaval milostný vzťah. Tridsaťročná žena sa s Miroslavom spoznala cez internet v čase, keď žila s partnerom Romanom, s ktorým vychovávala dieťa. Lucia sa však mala Miroslavovi sťažovať, že ju jej partner bije. Lucia tiež mala pred súdnym senátom uviesť, že bola svedkyňou vraždy partnera.

Slovenský sériový vrah Miroslav L. stál pred súdom! – St. City

„Videla som, ako Miro začal Romana škrtiť nejakou šnúrkou alebo lankom. Ja som sa s malým schovala do kúpeľne,“ uviedla Lucia s tým, že potom, čo vyliezla z kúpeľne, videla Romana bezvládne ležať na zemi.

„Potom Miro chcel, aby som sa s ním vyspala, tak som mu dala, pretože som sa bála, aby mi niečo neurobil,“ dodala v šokujúce výpovede Lucia. Neskôr mal Miroslav vo vani Romanovi oddeliť hlavu od tela, a polámať kosti tak, aby mohol pozostatky tela vopchať do kufra!

Zavraždil matku svojich šiestich detí zo žiarlivosti! Priateľov potom donútil, aby ju zakopali! Dostal 20 rokov

Naviac Lucia mala byť vraj aj svedkyňou, ako sa zbavil vecí svoje ďalšie obete, partnerky Moniky (†19), ktorá u neho žila so svojou rok a pol starú dcérou Ninou, ktorá je stále evidovaná ako nezvestná. Na políciu vraj nešla, pretože mala z Miroslava strach. Miroslav mal mať údajne doma zbierku satanistických kníh, choval nebezpečné psy, ktoré kŕmil kosťami. Jedného z nich údajne zastrelil a kŕmil ním ostatné.

Obeťou Miroslava mala byť aj Češka Sandra z Karvinej. Dvojica sa zoznámila, keď muž býval v Česku. Neskôr sa však spoločne vrátili na Slovensko. V roku 2010 údajne mladú ženu, s ktorou vychovával syna Mirka, uškrtil, rozštvrtil a jej ostatky spálil.

Beštia Peter Tony – Zomrieť musíš, krásne dieťa!

Miroslav sa v minulosti k vraždám priznal, a vyšetrovateľom dokonca ukázal miesta, kde sa mal svojich obetí zbavovať. Teraz však svoju vinu popiera. Muž si už odpykáva päťročný trest za týranie syna Mirka. Ak mu budú vraždy dokázané, hrozí mu až doživotie.