Pedofil na slobode! Obeť (†11) znásilnenia kvôli tomu spáchala samovraždu

1011

Jedenásťročná dievčatko z Austrálie si vzala vlastný život. Dozvedela sa totiž, že muž (66), ktorý ju sexuálne napadol a zneužil, bol prepustený z väzenia na kauciu. Zdrvená matka zverejnila jej smutný príbeh.

Annaliesse Ugleová bola žiačkou šiestej triedy na základnej škole. V októbri zomrela v detskej nemocnici v Perthe po zraneniach, ktorá si sama spôsobila. Letecky ju do nemocnice previezol vrtuľník z vidieckej oblasti západne od austrálskej metropoly.

Urobila z manžela pedofila! Súd ju odmenil 3,5 rokmi väzenia

Podľa matky zosnulej si jej dcéra vzala život, pretože sudca pustil na kauciu z väzby muža (66), ktorý bol v ten deň obvinený zo štyroch prípadov sexuálneho napadnutia dieťaťa a ďalších šiestich prípadov nedôstojného správania s deťmi mladšími ako 13 rokov. Jedným z detí, ktoré napadol, bola práve aj Annaliesse.

Pedofila pred basou zachránila obezita! Obete chcú vziať spravodlivosť do vlastných rúk!

Rodina zverejnila smutný príbeh vrátane mena svojej dcéry preto, aby upozornila, že podobný postup prepúšťania sexuálnych násilníkov na kauciu nie je v poriadku. Annaliesse so svojou rodinou totiž žila v tesnej blízkosti sexuálneho predátora. Zneužíval ju dlhých šesť rokov. Dievčatko si tak podľa všetkého nedokázala predstaviť, že ho opäť uvidí voľného po tom, čo ho zadržala polícia a jej utrpenie konečne skončilo.

Najbližšie popisujú zosnulú ako temperamentné dievča plnú života. Bola jednou z piatich súrodencov v rodine domorodého národa Noongar. Rada sledovala TikTok a chcela v budúcnosti opustiť austrálsky vidiek a žiť v meste. To už sa jej ale nepošťastí. Rodina z toho teraz okrem iného viní austrálsky systém, ktorý podobné prepustenia sexuálnych delikventov na kauciu praktizuje často.

Pedofil desiatky rokov zneužíval deti! Obete mu v dospelosti k znásilneniu vodili svojich vlastných potomkov

Teta Annaliesse Corina Abrahamová (43) v súčasnosti organizuje demonštráciu proti postupu súdov. Odborníci na právo však namietajú, že súd postupoval dobre. Austrálske väzobné väznice sú vraj preplnené a v čase pandémie koronavírusom netreba zatvárať tam každého.