Pedofil desiatky rokov zneužíval deti! Obete mu v dospelosti k znásilneniu vodili svojich vlastných potomkov

1722

Larry Dean Porter (69) z amerického štátu Ohio podľa polície roky znásilňoval nevinné deti. To však nie je všetko. Keď jeho obete vyrástli, výmenou za drogy mu priviedli svojich vlastných potomkov, aby ich mohol tiež zneužiť!

„Porter sám seba natáčal, ako znásilňuje mladé dievčatá, a pomáhali mu aj ďalší ľudia, ktorí mu privádzali deti,“ povedal advokát David Devilliers, ktorý pomáhal nechutného úchyla stíhať.

Kathryn Mcmullen, Tasha Stringer a Magan Richmond matky, ktoré vodili Porterovi svoje deti

Podľa správ Columbus Dispatch vodila Charita Ann Rawlinsová (41) a jej manžel Ronnie Rawlins (47) svoje dieťa Porterovi na znásilnenie niekoľkokrát týždenne po dobu asi piatich rokov! Obvinené boli tiež pedofilove dcéry, pretože sa údajne pokúsili zločin svojho otca zamaskovať a snažili sa ukryť flash disky s nechutnými videami.

Pedofilove odporné vtipy z vraždy dievčatka! „Maddie je schovaná v pivnici!“

Polícia na úchyla narazila na začiatku tohto roka. Policajt v prestrojení si s ním dohovoril schôdzku. Porter veril, že na stretnutí bude malé dievčatko, ktorú bude môcť znásilňovať, za čo mal zaplatiť asi 80 eur. Namiesto stretnutia s dievčatkom ho však čakalo zatknutie.

Pedofilná vražda v Československu: vrah malej Barborky chce ísť na slobodu!

Teraz čelí 13 obvineniam z ťažkých zločinov, vrátane obchodovania s deťmi, držanie, vytváranie a distribuovanie detskej pornografie. Vo väzbe teraz čaká na súd a obvinení sú ešte štyri ďalšie ľudia vo veku od 38 do 68, ktorí zrejme manipulovali s dôkazmi a dodávali pedofilovi deti.

Pedofilný gang uniesol pred diskotékou dievča (†13) Znásilnili, uškrtili a zahrabali ju v lese